999 rezultate për

operacionit

Trafiku i armëve në Turqi, policia jep detaje nga operacioni në vendin tonë Policia e Shtetit ka njoftuar se në vendin tonë janë arrestuar 9 persona në kudër të operacionit “Bosphorus” për trafiku
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
Juventus merr Pogba, në Spanjë zbulojnë detajet e operacionit Paul Pogba vazhdon të jetë në qendër të zërave të merkatos. Manchester United ka ushtruar të drejtën për zgjatjen e k
Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër (FOTO LAJM) Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar një operacioni në zemër. Ylli i “Terminator” u shpreh se ndihet për mrekulli pa
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet inxhinierja e ARRSH në Durrës Policia e Durrësit, në vijim të operacionit “BYE PASS”, ka ndaluar një shtetase e cila ishte shpallur në kërkim. Spec
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë "Fundjava" ka bërë të mundur arrestimin e një 40-vjeçari nga Lezha, për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal”, “Sh
Pësoi aksident, aktorja e njohur turke i nënshtrohet operacionit (FOTO LAJM) Aktorja turke Bensu Soral e cila njihet si “Melek” nga seriali i “Infiltruari” i është nënshtruar një operacioni. Ak
Detaje të reja rreth operacionit "Muriqi" te Lazio Lazio vazhdon të insistojë për transferimin e Vedat Muriqit. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, raporton se
Dhimbje të forta prej ditësh: Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet operacionit Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shënde
Ekzekutimi i Ramazanit në mes të ditës, dalin pamjet (VIDEO) Ditën e djeshme, 39-vjeçari Emiljano Ramazani u ekzekutua në mes të Elbasanit. Abcneës ka publikuar pamjet ku duket a
Abuzoi me të miturën dhe i vuri eksploziv në shtëpi, arrestohet i riu Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar në kuadër të operacionit "Nikla", pasi akuzohet se abuzoi me një të mi
I iku policisë nga sytë pak ditë më parë, kapet shqiptari që ishte shpallur në kërkim Eshtë vënë në panga në orët e para të mëngjesit të sotëm një shqiptar A. B., 36 vjeç i cili kishte mundur të shpëtonte g
37 të arrestuar, shefi i anti-mafias italiane zbulon detajet e operacionit (VIDEO) Anti-mafia italiane në bashkëpunim me prokurorët shqiptarë kanë dhënë detaje në lidhje me operacionin e madh anti-drogë
"Më të mëdha sytë se gjoksin", a do t'i nënshtrohet operacionit plastik aventurjeria (FOTO LAJM) Xhoi është një ndër personazhët kryesorë ne shoën "Aventurierët" i cili bëri goxha zhurmë. Përveç skandaleve në ekran
Mes tyre dhe dy vajza, kush janë pjesëtarët e bandën që trafikonin arabët Identifikohen personat që u arrestuan nga policia pas finalizimit të operacionit "Stafeta", të cilët kalonin në mënyrë t
Michael Schumacher sërish në sallën e operacionit Shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, ende mbetet një sekret për të gjithë. Familja nuk ka dashur të
"Shkërrmoqet" banda shqiptaro-italiane, arrestohen 9 persona, mes tyre edhe shqiptarë (VIDEO) Antimafia Italiane e Leçes në bashkëpunim me Guardia Di Finanza e Brindizit kanë përfunduar me sukses operacionit të ko
Del lista e ''zezë'', kush janë personat e arrestuar gjatë operacionit antidrogë Policia e Shtetit ka arrestuar 22 persona të cilët akuzohen se janë të përfshirë në kultivimin dhe shitjen e kanabis sat
Katër viktima: Dalin pamjet e super-operacionit ku u arrestuan killerat që tronditën Durrësin (VIDEO) RENEA dhe FNSH kanë zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga