999 rezultate për

operacioni

Fshehu drogën në lavatriçe, kush është gruaja që u arrestua sot në Lezhë Të tjera detaje zbardhen nga operacioni i koduar “Stacioni”, ku u sekuestruan rreth 1.2 kg lëndë narkotike e dyshuar kok
Trafiku i armëve në Turqi, policia jep detaje nga operacioni në vendin tonë Policia e Shtetit ka njoftuar se në vendin tonë janë arrestuar 9 persona në kudër të operacionit “Bosphorus” për trafiku
Trafik armësh në Turqi: Europol operacionin ndërkombëtar, kontrolle edhe në Shqipëri Europol në bashkëpunim me policinë e 24 vendeve evropiane, mes tyre edhe Shqipërisë kanë arrestuar 11 persona për trafik
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
Përfundon me sukses operacioni në tru i Maradonës Diego Armando Maradona kaloi natën në spital pasi u operua për një hematomë subdurale në tru. Pasi u pranua këtë të h
Juventus merr Pogba, në Spanjë zbulojnë detajet e operacionit Paul Pogba vazhdon të jetë në qendër të zërave të merkatos. Manchester United ka ushtruar të drejtën për zgjatjen e k
CR7 ndërhyn në operacionin "Mbappe", e ardhmja e tyre bashkohet diku? E ardhmja e Cristiano Ronaldos (35 vjeç) dhe ajo e Kylian Mbappé (21) duket se bashkohen diku, në një mënyrë apo në një
Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër (FOTO LAJM) Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar një operacioni në zemër. Ylli i “Terminator” u shpreh se ndihet për mrekulli pa
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet inxhinierja e ARRSH në Durrës Policia e Durrësit, në vijim të operacionit “BYE PASS”, ka ndaluar një shtetase e cila ishte shpallur në kërkim. Spec
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Operacion ndërkombëtar antidroge Shqipëri-Itali, kush është i riu që u arrestua Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, për goditjen e një grupi kriminal në fushën e narkotikëve. O
6 zyrtarë të arrestuar për 1 milion dollarë, dalin detajet nga operacioni Policia ka reaguar në lidhje me operacionin për arrestimin e 6 personave pasi dyshohet se përmes një skeme mashtrimi kan
"Mall" dhe armë me vete, arrestohen vlonjatët Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në kuad
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Lajm i bukur nga QSUT, foshnja 5-muajshe del me sukses nga operacioni në zemër Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtr
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Operacioni i madh nga Europol, konfiskohen 27 milionë maska Operacioni 8-mujor, i koduar “Aphrodite”, është udhëhequr nga autoritetet italiane dhe irlandeze, me mbështetjen e agjen
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu
Koeman vijon me operacionin "fshesa", radha e francezit Pas Suarezit, Vidalit dhe Semedos është radha e Jean-Claair Todibo për t’u larguar nga Barcelona. Trajneri holandez, Ron