999 rezultate për

operacioni

"Me fat që jam në këmbë", Drake jep lajmin e hidhur pas operacionit të vështirë Drake ka dhënë një lajm të hidhur për adhuruesit e tij. Reperi kanadez ka njoftuar shtyrjen e albumit të gjashtë “Certif
Taulant Xhaka humb sezonin, do të operohet në gju Lajm i keq nga Baseli për mesfushorin e Kombëtares Shqitare, Taulant Xhaka. Klubi zvicëran ka njoftuar se mesfushori do
E "tradhtoi" gruaja, policia zbuloi vendndodhjen e 43 vjeçarit në Vlorë nëpërmjet Facebook Për dhjetë vjet, ai ishte në kërkim dhe përfundimisht policia e gjeti edhe falë fotove të postuara në Facebook nga gruaj
Ikin dritat në spital, mjekët shqiptar përfundojnë operacionin me dritën e celularit Në Klinikën e Ortopedisë në Qendrën Klinike Universitare, gjatë ditës së sotme është ndalur energjia elektrike teksa mje
Gomonia me 55 emigrantë nga Vlora drejt Italisë, arrestohet 63 vjeçari nga Tirana Një 63 vjeçar nga Tirana është arrestuar pasi dyshohet si i përfshirë në tentativën për të kontrabanduar emigrantë drejt
Gazetari ngre dyshimet për operacionin në Skrapar: Sa iku Naço nga LSI! Gazetari Basir Çollaku ka ngritur dyshime për mega-operacionin e sotëm në Skrapar. Sipas tij, kjo lëvizje e SPAK-ut v
Hetime plot 7 muaj, 22 të arrestuar nga mega-operacioni në Skrapar 22 persona janë arrestuar pas mbarimit të një mega-operacioni anti-kanabis në Skrapar. Megaoperacioni antikanabis i
Plot 23 urdhër arreste, Çuçi reagon për operacionin në Skrapar Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar lidhur me operacionin antidrogë që u zhvillua në Skrapar, ku u lëshuan urdhër
Operacioni ishte drej fundit, Reali ndal bisedimet me Alaban për shkak të pagës Real Madridi ka ndalur përkohësisht bisedimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Pagat e lartë të austriak
Nuk kanë fund telashe për Barçën, Coutinho dëmtohet dhe rrezikon operacionin Barcelona nuk shkoi përtej barazimit 1-1 ndaj Eibarit në "Camp Nou" dhe mbeti 7 pikë larg kreut, që mbahet nga dy klubet
Kush është shqiptari i arrestuar në operacionin ndërkombëtar të trafikut të kokainës Një 29-vjeçar shqiptar banues në Molfetta, i arrestuar më 30 qershor të këtij viti gjatë një operacioni ndërkombëtar ant
Operacioni në këmbë, Federer tërhiqet nga turneu "Australian Open 2021" Roger Federer duket se nuk do mund të paraqitet në turneun e "Aurstralian Open" pas operacionit që ka pasur në këmbën e
Tre policë të vrarë dhe një i plagosur gjatë operacionit të shpëtimit në Francë Autoritetet franceze kanë thënë se tre zyrtarë policorë janë qëlluar për vdekje dhe i katërti është plagosur pasi kanë a
Goditet grupi i trafikantëve mes Shqipërisë, Belgjikës e jo vetëm: Kapen 10 persona dhe 1 ton kokainë Policia e Shtetit, Policia belge dhe ajo gjermane kanë finalizuar operacionin "ATOS" i nisur prej vitit 2018 nga struktu
Shkoi të zmadhonte akoma më shumë vithet, ndërron jetë Kim Kardashian meksikane Një modele e famshme në Instagram, e cilësuar si Kim Kardashian meksikane, është raportuar se ka humbur jetën në moshën
U dëmtua rëndë në protestë, MSH: Polici do t'i nënshtrohet një tjetër operacioni Ministria e Shëndetsisë ka njoftuar se efektivi me iniciale F.A. i cili u plagos gjatë protestës së djeshme në emër të K
Çfarë i ndodhi? Reperi shqiptar i nënshtrohet një operacioni (VIDEO) Cozman duket se ka kaluar një periudhë të vështirë këto kohë. Reperi ka bërë të ditur ditën e sotme se i është nënshtrua
Operacioni antidrogë në Elbasan, policia jep detaje Ditën e sotme, forcat e policisë kanë zhvilluar një operacion antidrogë në qytetin e Elbasanit. Sipas policisë, final
"Ligji antimafia nuk ka funksionuar", Leshaj shtyn afatin e përfundimit të misionit nga OFL Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka paralajmëruar se Operacioni Forca e Ligji mund të shtyhet deri në një moment të
Arrestohen 13 shqiptarë në Spanjë, akuzat për trafiqe Policia spanjolle ka shkatërruar një grup trafikantësh shqiptarë të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.