999 rezultate për

operacioni

"Lulet e pranverës", kush janë 21 shqiptarët e arrestuar në Itali (FOTO LAJM) Super operacioni i fundit i policisë italiane në bashkepunim me policinë shqiptare solli arrestimin e 27 personave.
I pabesueshëm ky operacion, nënës i heqin foshnjën dhe ia vendosin sërish Një 26-vjeçare shtatzënë iu nënshtrua një operacioni të rrallë, të heqjes së foshnjes nga barku për trajtim dhe vendosje
Dy vjet përgjime, si u shkatërrua banda e frikshme e drogës Operacioni antidrogë është bërë në bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanza dhe hetimet kanë zgjatur më
Flinin mbi drogë, detaje nga operacioni në Ferizaj Policia e Kosovës (PK), përmes Drejtorisë për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, njësiteve relevante të Ferizajt dhe në a
Alcantara mund të rikthehet te Barcelona Thiago Alcantara u largua nga Barcelona në vitin 2013 teksa iu bashkua Bayern Munich që drejtohej atë vit nga Pep Guardi
Pësoi thyrje në këmbë, përfundon sezoni për futbollistin e Liverpoolit Liverpool do të mbetet pa Joe Gomezin për disa muaj, dhe me shumë gjasa do ta humbasë shërbimet e 21-vjeçarit këtë sezon
Mrekullia në QSUT, foshnja 11 ditëshe i mbijeton operacionit Endrison Murati ka vetëm 11 ditë që ka ardhur në jetë por ka kaluar vështirësi më shumë se çdokush prej nesh. Endrisoni
Operacion "anti-heroinë", arrestohen 5 persona Pesë persona janë arrestuar në flagrancë këtë të mërkurë, teksa u kapën me rreth 10 kg heroinë në një automjet, gjatë nj
Shokuese, blogerja përfundon me gjoks katror pas operacionit plastik Një blogere ruse bëri një operacion në gjoks që po jep pas shumë vitesh rezultate të këqija. Tashmë, 13 vite pas oper
"10 ditë pritje për operacionin e të atit, denoncimi i fortë i qytetarit" Deputetja e PD dhe përfaqësuesja e kësaj force politike në Komisionin E Shëndetësisë, Albana Vokshi ka denoncuar mungesë
Operacioni kolosal: Mijëra kub dhe u hoqën gjatë kërkimit për Julenin Juleni 2.5 vjeç u gjet pa jetë në fund të pusit 100 metra të thellë ku ra dy javë më parë pas një operacioni të madh shp
Policia aksion gjatë natës në Prishtinë, dhjetra të arrestuar Gjatë operacionit të Policisë, ku është përfshirë edhe Njësia Speciale, që është zhvilluar sonte në kompleksin “Lesna” n
Blogerja shqiptare flet për sëmundjen e keqe: Ia dolëm të gjithë 2018-a e blogeres Estela Ujka ishte një betejë e mundimshme, por e fituar. Ajo rrëfeu për “Lart e Poshtë” se u diagnosti
Temperatura ekstrem e ujit ndërpret operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit Në Pogradec u ndërpre përkohësisht operacioni për kërkimin dhe nxjerrjen e trupit të peshkatarit e mbytur dje në rezervu
Nis operacioni për nxjerrjen e peshkatarit të mbytur në Pogradec Ka nisur në Pogradec operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
Operohet Cuadrado, stop 2 muaj Mesfushori anësor i Juventusit, Juan Cuadrado është operuar pasditen e sotme në Barcelonë, për një problem në gjurin e m
Lajme të mira për Juventusin, ylli i ekipit shmang operacionin Juventusi do të luajë nesër në Bergamo ndaj Atalantës së Etrit Berishës, por një lajm mjaft i mirë vjen nga kampi bard
Videoja që po shokon botën, muzikanti operohet në tru duke i rënë kitarës (VIDEO) Muzikanti afrikano-jugor, kitaristi i rrymës Jazz, Musa Manzini po habit botën me videon e tij të shpërndarë në rrjet.
Rama premton shpërblim financiar për efektiven Ina Nuka (VIDEO) Pas kthimit nga Turqia, efektivja që u plagos në protestën e banorëve të "Astirit" Ina Nuka është pritur nga Kryeministr
Kurti flet për shëndetin e deputetes Bogujevci Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se deputetja e partisë së tij, Saranda Bogujevci është kthyer