999 rezultate për

operacionet

Para dhe Pas: E fiksuar me operacionet plastike, veprimi i papritur i Morena Tarakut (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.
Njerëzit që "fituan" një jetë të re nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Disa njerëz mendojnë se ndryshimi nuk është i mirë dhe kanë frikë prej tij. Sidoqoftë, të tjerët përqafojnë ndryshime të
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Xhensila ka dy fjalë për operacionet plastike: S’mund të villni mbi imazhin tim! Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është padyshim një ndër artistet më të ndjekura dhe më të komentuara për shkak të pamjes së
I bërë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse (FOTO LAJM) E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, modelja Arbenita Ismaili k amt
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
"Nuk marr dot frymë", Gymysh pendohet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden, e njohur në Shqipëri me rolin e Gymyshit ka bërë një deklaratë të fortë rreth ndryshimeve në
Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Luana dhe operacionet? Moderatorja tregon format e viteve më parë dhe na la pa fjalë (FOTO LAJM) Ndryshimi "spketakolar" që Luana Vjollca ka përsuar me kalimin e viteve ka bërë që moderatorja të përflitet shumë për kë
Realiteti virtual dhe operacionet në trurin e fëmijëve Spitali i Stanfordit për Fëmijët është duke përdorur pajisjet e Realitetit Virtual për të ekzaminuar trurin e fëmijëve p
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
Manastirliu jep datën kur do të fillojnë operacionet e planifikuara në QSUT "Nga data 18 Maj do të rifillojnë gradualisht operacionet e planifikuara, në spitalet rajonale dhe universitare", ka thë
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
"S'ta ka bërë mirë botox-in", Orinda Huta replika me ndjekësit për operacionet plastike (FOTO LAJM) Së fundmi, Orinda Huts ka rënë pre e komenteve negative në rrjetet socialedhe të shumtë janë ata që e akuzojnë për ndërh
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
KORONAVIRUSI/ Ndalohen operacionet e planifikuara në spitale, cilat bëjnë përjashtim Pas mbledhjes së qëverisë lidhur me situatën aktuale në Shqipëri ku deri më tani janë konfirmuar dy raste nga koronaviru
Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit, asnjë shenjë nga peshkatari në Durrës Kanë vijuar edhe ditën e sotme operacionet e kërkim-shpëtimit për peshkatarin 53 vjeçar që dyshohet se ka humbur jetën m