999 rezultate për

operacione

U nxorri bojën, doktori zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione I ftuar në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Dokt
Mijëra dollar për t'u bërë si Kim Kardashian, modelja zhgënjen (FOTO LAJM) Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Në spitalin e Strugës nuk mund të kryhen operacione Një situatë jo e zakonshme është aktualisht në spitalin e Strugës, shkruan Albeu.com Kjo për shkak se pjesa operative
Raporti sekret i CIA-s: Pako dhe llogari bankare, si u punua për përmbysjen e Enver Hoxhës Sipas një dokumenti të deklasifikuar, vetëm në një vit u futën në territorin shqiptar rreth 40 agjentë. Po ashtu tregohe
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Operacionet plastike? Lori Hoxha thumbon gjithë VIP-at shqiptarë Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Modeles i ndodh gjëma, shpërfytyrohet pas operacioneve plastike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Greva paralizon Kosovën, anulohen mijëra operacione Prej datës 17 dhjetor të vitit 2018 në Klinikën e Kirurgjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës janë anuluar mbi
Operacionet plastike shpërfytyrojnë aktoren e preferuar të shqiptarëve Shqiptarët u fiksuan aq shumë pas serialit indian Bidaii saqë opër ta, aktorja kyesore Sadna u bë e preferuara e të gjit
550 mijë dollar operacione për tu dukur si Kim Kardashian, zhgënjen modelja Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Anulohen 1 mijë operacione në QKUK Mbi një mijë operacione vetëm për një javë janë anuluar në Klinikën e Kirurgjisë në Qendrën Klinike Universitare të Koso
Mjekët "heronj" kryejnë 865 operacione në zemër tek QSUT-ja Shërbimi i kardiokirurgjisë në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë po mbyll një vit të gjatë por të suksesshëm.
Duket si personazh vizatimor, çfarë fshihet pas pamjes së kësaj vajze (FOTO LAJM) Njihuni me Serenity Elara nga Kievi, “kukullën” e jetës reale. Admiruesja e filmave japonezë anime shpenzon një orë n
Tërësish e transformuar, Eni Koçi pranon operacionet (FOTO LAJM) Edhe pse operacionet plastike duket se herë çdo e më tepër po kthehen në një “trend” për vajzat, nuk janë të rralla rast
A ka bërë operacione plastike? Si dukej Bleona Qereti para 20 vitesh Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njer
Euronews: Ushtria e Kosovës nxit Serbinë për të ndërhyrë ushtarakisht Kuvendi i Kosovës pritet që të premten të votojë projektligjet për transformimin e FSK-së në Ushtri. Dhe për këtë ngj
Bëri dy operacione në Turqi, si është gjendja aktuale e Ina Nukut Ajo mbeti e plagosur në protestën e 22 nëntorit ku humbi edhe dy gishta. Ina Nuka, efektivja e forcave Shqiponja mëso
Të “mbytyra” në operacione plastike, këto dy binjake kanë të njëjtin të dashur Kemi dëgjuar histori të ndryshme për binjakët identikë, por histori si kjo rrallë se na kanë dëgjuar veshët. Bëhet fj
Adelina Tahiri pendohet shumë për operacionet në fytyrë Adelina Tahiri po vazhdon të jetë më e komentuara edhe pse ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë këngë. 3 muaj m
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë Ish-miss Shqipwria, Suada Sherifi u është përgjigjur në Instagram pyetjeve të ndjekësve të saj. "Pse je bërë kaq shum