999 rezultate për

operacion

U arrestua ditën e sotme për Vol-Vo 4, 52 vjeçari ishte shofer i Arbën Çukos Ditën e sotme u vu në pranga një nga personat e shpallur ne kerkim ne kuader te operacionit policor Vol-Vo 4. Bëhet f
Operacioni i bujshëm Vol-Vo 4, kapet një tjetër person i shpallur në kërkim Wshtw vwnw nw pranga njw tjetwr person i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4. Në vijim të pu
I kërkuar për vrasje e armë pa leje, kapet ''i forti'' i Lezhës (VIDEO) Policia e Lezhës ka kapur një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedh
Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e
Vjen lajmi i mirë për tifozët e Realit, Hazard pranë rikuperimit Eden Hazard i cili iu nënshtrua operacionit në 5 mars tashmë ka hequr qepjet që kishte në këmbë. Ekipi mjekësor i Los
Armë, para dhe makina: Kapen dy vëllezërit që grabitën miliona euro në Rinas Policia e Shtetit ka zhvilluar një megaoperacion ku është bërë e mundur arrestimi i dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala
Rama njofton nisjen e operacionit të madh kombëtar: Durim dhe besim! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bën me dije se ka nisur sot shpërndarja e ndihmave për personat e prekur nga tërmeti. Ai ka the
KORONAVIRUSI/ Ndalohen operacionet e planifikuara në spitale, cilat bëjnë përjashtim Pas mbledhjes së qëverisë lidhur me situatën aktuale në Shqipëri ku deri më tani janë konfirmuar dy raste nga koronaviru
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit, asnjë shenjë nga peshkatari në Durrës Kanë vijuar edhe ditën e sotme operacionet e kërkim-shpëtimit për peshkatarin 53 vjeçar që dyshohet se ka humbur jetën m
"MEZHGORANI"/ Një tjetër person bie në "rrjetën" e policisë, shkon në 37 numri i të arrestuarëve Policia ka vijuar operacionin "Mezhgorani" ku është ndaluar një 32 vjeçar i shpallur në kërkim, duke çuar në 37 numrin e
Kishte dijeni mbi operacionin, kush është gjyqtarja që spiunoi arrestimin e Çilit Prokuroria e Përmetit ka hedhur dyshime se ka pasur një dekonspirim gjatë operacionit të policisë “Mezhgorani” në të ci
Pjesë e operacionit me Çilin, kush është futbollisti i arrestuar sot Pasditen e sotme është njoftuar arrestimi i një 25-vjeçari në kuadër të operacionit të koduar si "Mezhgorani". Në kët
Megaoperacioni i policisë: Në pranga edhe një 25-vjeçar, shkon në 36 numri i të arrestuarve Shkon në 36 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Mezhgorani” i zhvilluar në gjashtë qytete të vendit
Marina Fara i shtohet listës, si u zbulua në përgjimet e operacionit që përfshiu emra të njohur Një tjetër vajzë është përfshirë në listën e vajzave të njohura të showbizit që kanë lidhje me botën e krimit. Këtë h
Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko. Modelja është një ndër të paktët persona të
"E kam tepruar me operacionet", habit maturantja më e bukur në Shqipëri (FOTO LAJM) Xhoi Fusha është 19 vjeçarja e cila në qeshor të vitit të kaluar u shpall maturantja më e bukur në Shqipëri. Dhe me t