999 rezultate për

online

Greqia merr vendimin, e sa kohë do qëndojë kufiri i mbyllur me Shqipërinë Qeveria greke ka vendosur shtyrjen e memorandumit për bllokimin e kufirit me Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Turqinë
Manastirliu: Çfarë duhet të bëni nëse dyshoni se jeni infektuar me koronavirus ( VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku tregon se cfarë duhet të bëjë cdo person nëse dys
Tirana kërkon portier në Kosovë, reagon zyrtari i klubit Drejtori sportiv i Prishtinës Granit Begolli pranon se Tirana ka shfaqur interes rreth portierit të skuadrës Visar Bekaj
Keni marrë gjoba apo ju është bllokuar patenta, tani veprimet bëhen online Drejtuesit e mjeteve, të konstatuar me shkelje gjatë qarkullimit rrugor, mund t’i paraqesin pretendimet apo dokumentacio
10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online 10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online Lidhja Demokratike e Kosovës ka propozuar
Trump merr vendimin drastik: Studentët e huaj të largohen nga SHBA Administrata amerikane ka vendosur të mos japë më viza për studentët e huaj nëse leksionet e universiteteve të tyre do t
Infektimi i deputetit Arben Gashi, seancat e Kuvendit mund të mbahen online Për shkak të pandemisë së COVID-19, Kuvendi i Kosovës ka disa muaj që ka mbetur gjysmë i bllokuar në punën dhe efikasite
Kujdes kur blini online, produktet mund të jenë zhgënjyese dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Kur blen online ka gjithmonë një rrezik që produkti që ke porositur nuk do të jetë ashtu si mendon. Por disa blerje
Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Transferta parash dhe blerje online, shikoni risitë e reja të WhatsApp Aplikacioni Whatsapp ka nisur pagesat digjitale në Brazil duke e bërë vendin latino-amerikan të parin në botë që ofron n
Ngjarje e rëndë në Vushtrri: 2 vellëzer vdesin brenda ditës, dyshohet se u helmuan me alkool Kosova ditëve të fundit është tronditur nga ngjarje të rënda. E një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytet
Porositi online dhuratën e veçantë për të dashurin, por çfarë i erdhi zhgenjeu vajzën Amy Compton, 21, nga Londra e lidhur me Harry Hilton, 28 vjeç dëshiroi që t'i bënte një dhuratë të bukur të dashurit të
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM) Një senatore meksikane u kap duke dale topless në një konferencë të qeverisë, pa pasur dijeni se kamera e saj ishte ndez
Ruçi mbledh "Miqtë e fëmijëve", Shahini flet për mësmin online Kreu i Kuvendit Gramoz Ruci ka mbledhur grupin e deputetëve “Miqtë e fëmijëve”. Në fjalën e tij, Ruci tha se fëmijët
Administrata do punojë nga shtëpia, rregullorja që duhet të zbatohet Administrata do të punojë në distancë, çka do të thotë se përgjatë gjithë kohës së pandemisë një pjesë e punonjësve nuk
Porositi online dhuratën e veçantë për të dashurin, vajza zhgënjehet nga rezultati Amy Compton, 21, nga Londra e lidhur me Harry Hilton, 28 vjeç dëshiroi që t'i bënte një dhuratë të bukur të dashurit të
As Tirana e as Durrësi! Ky është qyteti më i stresuar nga COVID-19 në Shqipëri Pritej që pasoja më e rëndë nga izolimi për shkak të COVID-19 do të ishin problemet psikologjike tek qytetarët. Në nj
Universiteti i Cambridge merr vendim që deri vitin e ardhshëm mos të ketë ligjërata Një nga universitetet më të njohura në botë, ai i Cambridge ka vendosur që të ndalojë ligjëratat me studentët. Në fak
Rama jep lajmin e mirë: Nga nesër, dokumenti i pronës mund të merret nga shtëpia Nga nesër, Kadastra do të ofrojë shërbim online për pronat dhe çdo qytetar mund të kryej shërbimet nga shtëpia. Kryem
Mos shkoni tek zyrat, nga tani aplikoni online për pasaportën dhe kartën e identitetit Qytetarët që duan të nxjerrin pasaportë apo kartë identiteti mund të aplikojnë online, pa pasur nevojë të shkojnë në spo