999 rezultate për

onal

Teme studimi?? Tema: Rrjetet sociale: Perdorimi i te dhenave personale dhe abuzimi me to ne kushtet e perdorimit te teknologjise (Shtat
LISTA/ 28 futbollistë të nominuar për çmimin "Futbollisti më i mirë në shekullin e 21-të" "Globe Soccer Awards" ka publikuar listën e nominimeve për çmimin "Futbollisti më i mirë në shekullin e 21-të". Dy ka
Qëndrimi i Ronaldos te Juventusi lidhet ngushtë me këtë emër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, thuhet të jetë faktori kryesor për qëndrimin e Cristiano Ronaldos. Shumë spekuli
"Lojtari më i mirë i shekullit 21-të", CR7 dhe Messi sfidojnë emrat e mëdhenj Ronaldo, Messi, Ronaldo "Fenomeni" Zidan, Shevçenko, Salah etj do të konkurojnë për çmimin e "Lojtarit të shekullit të 2
Rikthim i Ronaldos te Reali? "Galaktikët" janë kundër Real Madridi nuk është duke konsideruar mundësinë ta rikthejë në skuadër sulmuesin Cristiano Ronaldo. Portugezi u lar
Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Drejtori sportiv i Juventusit shuan zërat: E ardhmja e Ronaldos është këtu Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë. Thu
Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jet
Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal (VIDEO) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Vazhdimisht
Lajm bombastik nga Marca: Ronaldo rikthehet te Reali? Kur u largua në mënyrë sensacionale nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano R
Infektohet me COVID-19 djali i madh i Donald Trump Djali më i madh i presidentit në detyrë të SHBA, Donald Trump Jr, K ka rezultuar pozitiv me koronavirus. ipas agjenc
Nuk dorëzohet! Donald Trump kërkon rinumërimin e votave në një tjetër shtet Donald Trump nuk ka ndërmend të dorëzohet përballë Biden për zgjedhjet të cilat nxorrën fitues këtë të fundit. Fushat
Me veshje tradicionale shqiptare, Rita Ora e uron vëllain me fotot më speciale nga fëmijëria (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, por famë ndërkombëtare, Rita Ora ka vendosur ta urojë vëllain e saj në ditën e lindjes
Ali Daei shpreson që Ronaldo të arrijë rekordin e tij për gola me kombëtare Cristiano Ronaldo tashmë ka vënë nën shënjestrën e tij për t'u bërë golashënuesi më i mirë në histori në nivelin e kombë
Ronaldo do Modric te Juve Juventusi dëshiron Luka Modriç. Dhe për këtë ka menduar Kristiano Ronaldo i cili ka shprehur dëshirën e tij për tran
Sa milionë dollarë përfiton Melania në rast divorci nga Donald Trump Pasi presidenti aktual Donald Trump humbi zgjedhjet presidenciale, në rrjet po qarkullojnë fjalë se ai mund të humbasë
95 përqind funksionale, zbulohet sa do të kushtojë vaksina më e re kundër COVID-19 Ditën e sotme kompania amerikane "Moderna" njoftoi se efektiviteti i vaksinës së saj arrin në 94.5%. BE ka rënë dakor
CR7 e kërkoi për vite gruan që e ushqeu që fëmijë, Paula lajmërohet dhe tregon gjithçka (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të përballojë gjithçka që dëshiron, ai është futbollisti më i paguar në botë që ka fituar deri ta
Test: Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për personalitetin tuaj Ekzistojnë disa teste që na shpjegojnë kuptimin e vërtetë të gjërave që shohim. Mund të jetë thjesht një pamje, por në s
A po dorëzohet Donald Trump? Presidenti amerikan, Donald Trump, duket se e ka pranuar për herë të parë që rivali i tij demokrat, Joe Biden, fitoi zgj