999 rezultate për

olta

Olta Gixhari nga Spanja: Policët më kerkojnë numrin, kalova krizën e parë (VIDEO) Pandemia e koronavirusit e gjeti Olta Gixharin në Spanjë, aty ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje di
Aktorja shqiptare reagon nga karantina: Edhe pak na ka mbetur, forca ju dua Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po jeton ditët në karantinë për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi por në një
Habit Rovena Stefa: Jam bishë, do e shkul virusin nga vendi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa i ka bërë të gjithë kuriozë me postimet e fundit ku shfaqet me Holta Pilz, n
Shkodra u kthye në vatër të nxehtë të COVID-19, Voltana Ademi ka një kërkesë për prefektin Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i ka kërkuar një letër prefektit dhe Komisionit të Mbrojtjes Civile të Q
Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
PD dorëzon në SPAK kallëzimin për Olta Xhaçkën: 6 vepra penale në ngarkim të ministres Partia Demokratike ka dorëzuar në SPAK kallëzimin penal për abuzimet me tenderin e paracaktuar të ushqimeve me vlerë 1.5
Tender 1.5 milionë euro, kallëzohet në SPAK ministrja Olta Xhaçka "Partia Demokratike e Shqipërisë do të paraqesë nesër në mëngjes kallëzim penal në SPAK ndaj Ministres së Mbrojtjes Olta
Izolim në Spanjë, Olta Gixhari: Po e shijoj karantinën më të dashurin (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari po e kalon këtë periudhë izolimi në Spanjë, pranë të dashurit të saj, që mbetet ende misterioz për
Olta Gixhari vendoset në Spanjë, nis përgatitjet për dasmën private me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka pranuar se është në një lidhje dashurie dhe se këtë vit do t’i japë fund beqarisë.
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Fejohet Olta Gixhari: Jam e dashuruar, dua të kem dy fëmijë E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ishte aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila është vënë pë
"Pa lyer kurrë", Olta Gixhari 21 vite më parë dukej kaq ndryshe (FOTO LAJM) Aktorja Olti Gixhari njihet për të karakterin e saj të drepërdrejtë dhe si njeri pa komplekse. Ajo gjithashtu gjithmo
Kërcënimi me jetë i administratorit të Vllaznisë, shkon në vendngjarje Voltana Ademi Një sasi tritoli është vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Lici në Shkodër.. Fatmirësisht lën
Adelina Muça i përgjigjet Olta Gixharit: Burri im të futi në punë! Pak ditë më parë aktorja e njohur e teatrit Olta Gixhari u shpreh në emisionin “Siluetë” se e vetmja aktore që ka marrë
"Rolet në teatër i merr vetëm gruaja e tij", Olta Gixhari sulmon publikisht Hervin Çulin (VIDEO) E ftuar në emisionin "Siluetë" ka qenë aktorja e dashur për publikun Olta Gixhari. Aktorja tregoi se nuk është e këna
Voltana Ademi "thyen" bojkotin e Këshillit të Bashkisë Shkodër Për herë të parë pas zgjedhjeve të 30 qershorit ish kryetarja e bashkisë së Shkodres Voltana Ademi ka marrë pjesë në mbl
Konkurrencë e fortë, këto janë finalistët e Festivalit të Këngës Mbrëmjen e kaluar në Pallatin e Kongreseve, u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Festivalit të Këngës”. Në skenë u ngj
Tashmë shumë km larg Durrësit, Olta Gixhari rrëfen mes lotësh si e përjetoi tërmetin (VIDEO) Në një lidhje direkte nga Franca, aktorja e njohur Olta Gixhari ka rrëfyer për emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” për
Pas 25 vitesh betejë me tumorin, shuhet ish-mbrojtësi i Interit Alberto Rivolta vuante prej 25 vitesh dhe sot ka mbyllur sytë përgjithmonë. Ish-mbrojtësi ishte pjesë e Interit në titul
Nga shtrati me një vajzë, Olta Gixhari publikon momentet intime (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga personazhet më të njohura të ekranit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh nda