999 rezultate për

olta

"Ditëlindja më speciale", partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM) Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë. Pas fotove
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
Më fotot më speciale të shtatzanisë, Olta Boka ka diçka për t'i thënë princesësh së saj (FOTO LAJM) Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Olta Boka ka ndarë momente të ndryshme gjatë pritjes së ëmbël. Së fu
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Olta Boka zbulon sekretin e Festivalit të RTSH: Triumfi rritej brenda meje (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë Olta Boka surprizoi ndjekësit me lajmin se do të bëhej nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Ivi
Olta Gixhari qenka me fat, aktorja zbulon si e ndihmon partneri gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Pasi konfirmoi se është karantinuar me të dashurin në Spanjë, lajmi për shtatzanëninë e Olta Gixharit mori dhenë. Që
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
Rama e la në hije, Voltana Ademi i shkruan letër publike: Po veproni barbarisht! Shembjet e bëra nga IKMT në Velipojë kanë shkaktuar shumë zhurmë dhe akuza të ndërsjellta. Ditën e sotme, kryetarja e Sh
Pasi zbuloi se është në pritje të ëmbël, Olta Gixhari flet për ndryshimet në trup (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të parë. Duke qenë se Olta është komentuar gjithmonë pë
Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzaninë Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka p
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari para pak ditësh konfirmoi që është në pritje të ëmbël dhe që nga ai moment nuk po i kursen fotot. A
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Olta Boka është shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mi
Nuri i shtatzanisë, Olta publikon foton e parë pas lajmit dhe duket kaq bukur (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël dhe po pret plot emocion të bëhet nënë. Lajmin e konf
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Oltës i del një tjetër "sekret", gati për dasmën speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, bukuroshja e ekranit Olta Gixhari konfirmoi shtatzëninë me një foto ku shfaqej duke u puthur me partner
Pas lajmit të shtatzanisë, Olta Gixhari publikon për herë të parë partnerin (FOTO LAJM) Lajmi se Olta Gixhari është në pritje të ëmbël bëri bujë vetëm në pak orë, duke u pasuar nga aktorja me një foto paksa i
Mbajti të fshehtë të dashurin, Olta Gixhari qenka shtatzanë (FOTO LAJM) Lajmi se Olta Gixhari po karantinohet me të dashurin e saj në Spanjë bëri goxha bujë duke ditur dhe faktin se aktorja ki
Olta Gixhari shtatzënë? Foto e re e aktores ngjall dyshime (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po e kalon karantinën në Spanjë. Ajo ndodhet me partnerin e saj, të cilin ka preferuar t
Shpërthen revolta në një burg në Brazil, merren peng 7 gardianë "Shpërthimi" i koronavirusit ka sjellë revolta në burgun në Manaus të Brazilit, një qytet në thellësi të Amazonës. Si