999 rezultate për

olta

Veliaj zbulon lidhjen e hershme me Olta Xhaçkën: I ngjisja çamçakëz mbi flokë! Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë pjesë e një aktiviteti të gruas socialiste në Tiranë, të titulluar “
Shkodranët padisin Voltana Ademin Këshilli bashkiak socialist i Shkodrës ka paditur kryetaren demokrate në detyrë, Voltana Ademin. Padia është ngritur
Voltana Ademi pozitiv me COVID-19, Veliaj surprizon me sjelljen ndaj saj "I uroj Voltanës shëndet të plotë, asaj dhe familjes, jetë të paqtë. I këshilloj që të marri shumë vitaminë C dhe D, të
Infektohet me COVID-19 Voltana Ademi Kryebashkiakia e Shkodrës Voltana Ademi, është infektuar me koronavirus. Menjëherë pas konfirmimit kryebashkiakja nuk
Si asnjëherë, Olta Gixhari flet publikisht për marrëdhënien me vjehrrën (FOTO LAJM) Megjithëse u bë nënë për herë të parë në muajin gusht të këtij viti, aktorja Olta Gixhari ka arritur ta mbajë tepër priv
35 emigrantë u infektuan me COVID-19, shpërthen revolta në kampin Moria Autoritet greke janë vënë në alarm,mbas shpërthimi të një revolte në kampin e emigrantëve në Moria të Mitilinit. Disa qi
Trup perfekte pas lindjes, Olta Gixhari zbulon njëherë e mirë sekretin (VIDEO) Ka kaluar vetëm një javë që nga dita kur aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë dhe fansat u befasuan me format
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Rama thumbon keq Voltana Ademin: Na ngeci sharra në gozhdë në Shkodër "Do doja më shumë edhe në Shkodër, ku rëndom na ka ngecur sharra në gozhdën e bashkisë që s’di, s’do, s’kupton Kryemi
Olta Gixhari në qiellin e 7-të: Zbulon emrin e djalit dhe i kushton fjalët romantike partnerit Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Ajo ka
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Olta Gixhari nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë mbrëmjen e djeshme! Aktorja ka postuar në Instastory një fotografi me t
Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Olta Gixhari po shijon momentet e para të eksperiencës së prindërimit. Aktorja ka
Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend nuk bëhet ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin t
Grekët nuk lëshojnë as pas kërkesës Xhaçkës: Mbyllet kufiri, qytetarët mbeten në rrugë Pavarësisht kërkesës së ministres Olta Xhaçka, pala greke ka vendosur që udhëtarët e bllokuar në Kakavijë të qëndrojnë n
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
"3 herë në natë janë pak", çfarë thotë Olta Sheta për të "dashurin" (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që post
Pasi e motra i zbuloi "sekretin", Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit krah partnerit (FOTO LAJM) Pasi motra e saj zbuloi pa dashur gjininë e bebushit në një intervistë për “Rudina”, aktorja Olta Gixhari vendosi t’i ko
Nënë për herë të parë, motra i zbulon gjininë e bebit Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari dhe partneri i saj pritet të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt. Megjithatë Olta
72 orë nënë, Olta Boka ndan emocionet më të bukura (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, Olta Boka dhe Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë! Këngëtarja solli në jetë një vajzë q
Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushes (FOTO LAJM) Olta Boka është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja ku mes emocionesh shkruan