999 rezultate për

olta

"Një udhëtim me helikopter 10 mijë euro", PD kërkon dorëheqjen e Xhaçkës Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në një deklaratë për shtyp përpara Ministrisë së Mbrojtjes, ka kërk
Voltana Ademi prek me fjalët për efektivin që ndërroi jetë: Nuk e fitove luftën me COVID-19 "Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19..." Kryeta
Publikon foton duke ushqyer me gji të birin, por çfarë i mori vëmendjen Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë më 22 gusht nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djal
"Koha për ndryshim", Olta Boka bën një ndryshim drastik në pamje (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka u bë nënë me një vajzë që vendosi ta quajë Gaia. Ajo ka ndarë
Olta Boka ka pësuar një ndryshim pas shtatzënisë: Çfarë po ndodh me mua? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po
Nënë e përkushtuar, çfarë i mungon Olta Gixharit më shumë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëz
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
Tre muaj pas ndarjes nga jeta, John Travolta i dedikon gruas urimin më të ndjerë (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, bashkëshortja e aktorit John Travolta, Kelly Preston, humbi betejën me kancerin në gji dhe ndër
Olta Gixhari pozon duke i dhënë gji djalit: Procesi me i bukur në botë (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po e shijon në maksimum mëmësinë dhe e shpenzon të gjithë kohën e saj me të voglin, Amar. Ajo po
Revolta në burgje dhe greva e urisë, reagon Ministria e Drejtësisë Ministria e Drejtësisë ka reaguar lidhur me situatën në burgje, ku në shumë prej institucioneve të dënimit, ka pasur gre
Shtatzëni me paramendim apo jo? Olta Boka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. K
Veliaj zbulon lidhjen e hershme me Olta Xhaçkën: I ngjisja çamçakëz mbi flokë! Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë pjesë e një aktiviteti të gruas socialiste në Tiranë, të titulluar “
Shkodranët padisin Voltana Ademin Këshilli bashkiak socialist i Shkodrës ka paditur kryetaren demokrate në detyrë, Voltana Ademin. Padia është ngritur
Voltana Ademi pozitiv me COVID-19, Veliaj surprizon me sjelljen ndaj saj "I uroj Voltanës shëndet të plotë, asaj dhe familjes, jetë të paqtë. I këshilloj që të marri shumë vitaminë C dhe D, të
Infektohet me COVID-19 Voltana Ademi Kryebashkiakia e Shkodrës Voltana Ademi, është infektuar me koronavirus. Menjëherë pas konfirmimit kryebashkiakja nuk
Si asnjëherë, Olta Gixhari flet publikisht për marrëdhënien me vjehrrën (FOTO LAJM) Megjithëse u bë nënë për herë të parë në muajin gusht të këtij viti, aktorja Olta Gixhari ka arritur ta mbajë tepër priv
35 emigrantë u infektuan me COVID-19, shpërthen revolta në kampin Moria Autoritet greke janë vënë në alarm,mbas shpërthimi të një revolte në kampin e emigrantëve në Moria të Mitilinit. Disa qi
Trup perfekte pas lindjes, Olta Gixhari zbulon njëherë e mirë sekretin (VIDEO) Ka kaluar vetëm një javë që nga dita kur aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë dhe fansat u befasuan me format
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Rama thumbon keq Voltana Ademin: Na ngeci sharra në gozhdë në Shkodër "Do doja më shumë edhe në Shkodër, ku rëndom na ka ngecur sharra në gozhdën e bashkisë që s’di, s’do, s’kupton Kryemi