999 rezultate për

olta

Voltana Ademi: Një lajm i keq për Shkodrën nga Edi Rama Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon kryeministrin Edi Rama se pas largimit të dy drejtorive të rëndësi
FAKTET/ A organizoi Olta Xhaçka një puç ushtarak pas grabitjes në Rinas? Ministria e Mbrojtjes Olta Xhaçka deklaroi mbrëmë publikisht se do të rrethonte aeroportin e Rinasit ushtri për shkak se
Voltana Ademi: Drejtues lokalë në Shkodër janë përdhunuar nga krimi Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi është shprehur të hënën për emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Chann
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit (FOTO LAJM) Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.
Me kë ka shkuar Olta Gixhari në Spanjë? (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Këtë herë Olta ka zgjedhur të arratiset në
E lidhur me djalin e deputetit, Olta Boka tregon a do të bëjë dasmë Prej disa vitesh Olta Boka është në një lidhje me Iv Rrokajn, djalin e deputetit Shezai Rrokaj. E pyetur për këtë ka
Olta dhe Kejsi sqarojnë njëherë e mirë “zënkën” virale mes tyre Miqësia mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës u përfol së tepërmi në rrjete sociale pas deklaratës së Kejsit në një lojë se Olt
Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo ka arritur ti rezistoj
“Nuk i ndrin ylli”, Kejsi nuk reagon për zhgënjimin e Oltës Kejsi Tola zgjodhi mikeshën e saj, Olta Bokën si personazhin e showbizit që nuk i ka ndritur ylli në Shiko Kush Luan.
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “Shiko Kush Luan”. Gjatë programi
Dalin fotot nga koha kur Olta Gixhari rrihte djemtë (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Por kush e dinte se ajo nuk paska qenë gji
Revolta e Qafë Barit, si ndodhi masakra Më 22 maj 1984, një ditë të bukur me diell, ndodhi ajo që pritej. Mondi dhe suita e tij i hodhën benzinë zjarrit. Por ç
Opozita nis revoltat, Basha jep deklaratën bombë Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi pa mbledhjes me aleatët se opozita e bashkuar ka vendosur të udhëheqë revoltën po
Olta Gixhari kundër të gjithëve: E urrej barazinë gjinore! Në një kohë kur të gjithë në Shqipërinë shqiptare po luftojnë të bëjnë cmos për të arritur barazinë gjinore, aktorja Olt
E lidhur me djalin e deputetit, babai i Olta Bokës ka një këshillë Këngëtarja e njohur dhe e talentuar Olta Boka gjithmonë është përpjekur që të mbetet e rezervuar përsa i përket jetës
Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin
Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek! Reagon për herë të parë aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari është një ndër emrat të cilët figurojnë në listën e atyre që u paguan me shuma
Ky çift shqiptar jeton vetëm falë Instagramit (VIDEO) Ata janë tre. Olta, Andi dhe Aura. Janë një familje e vogël, mjaft e bukur, që së shpejti do të bëhen katër, sepse Olta
Skandalizoi shkodranët, Voltana Ademi kërkon t'ia "hedhë" me myftiun e Tiranës Ka shkaktuar një skandal të vërtetë në Shkodër shpërndarja nga bashkia e qytetit e një posteri nga i cili dukej se hidhe
Çmendet Voltana Ademi, hedh në "erë" xhaminë e Shkodrës: Ngjarja shkakton skandal në qytet (FOTO LAJM) Bashkia e Shkodrës ka shënuar një rast të paprecedent provokimi ndaj qytetarëve të saj duke shkelur me të dyja këmbët ba