999 rezultate për

olsian

Olsian Çela në Shkodër bën thirrje: Ne jemi depozita e madhe që të dërgon në rrjetet kriminale Kryeprokurori Olsian Çela dha sot mesazhe të forta për prokurorët nga qyteti i Shkodrës. Edhe pse në këto kohë organi
Lidhje me Fatos Nanon, kush është krahu i djathtë i Olsian Çelës Thoma Jano është emëruar sot në postin e zëvendësprokurorit të Përgjithshëm, gjë e cila nënkupton se do të jetë krahu i
Zgjidhet zv/Prokurori i Përgjithshëm Duket se Prokuroria po fillon sërish të marrë formë. Pas zgjedhjes së Olsian Çelës në krye të Prokurorisë së Përgjith
Eksploziv në makinën e prokurorit në Vlorë, reagon Kryeprokurori Olsian Çela Në orët e para të mëngjesit të datës 21.12.2019, në qytetin e Vlorës një sasi eksplozivi është hedhur dhe ka shpërthyer
Miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin misterioz: Kush e bëri këtë gjë? (FOTO LAJM) Askush nuk e di të vërtetë pse çifti i ri i sapomartuar, Olsian dhe Rezarta Hajdari u vetëhelmuan mbrëmjen e të enjtes p
Flet tezja e të riut që u helmua bashkë me gruan: Jemi shokuar Një ngjarje e rëndë ka shokuar jo pak ditën e sotme gjithë Shqipërinë. Një çift në Librazhd i cili është martuar këtë
Hetimet për tërmetin e 26 nëntorit, Çela mbledh prokurorët e Tiranës Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela zhvilloi sot një takim, në ambiente e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqëso
U zgjodh Kryeprokuror, zbardhet takimi i ambasadorit gjerman me Olsian Çelën Ambasadori Gjerman Peter Zingraf ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Prokurorin e ri të Përgjithshëm Olsian Çela.
Dje mori detyrën, Olsian Çela e nis nga lejet e ndërtimeve në Durrës Ditën e djeshme, Olsian Çela mori zyrtarisht detyrën si Kryeprokuror i Përgjithshëm. Abc Neës raporton nga Durrësi se
"E nisëm me probleme", Olsian Çela merr detyrën në Prokurorinë e Përgjithshme Ditën e djeshme Olsjan Çela u zgjodh Kryeprokurori i ri i Pergjithshemi vendit. Ditën e sotme ai u prezantua në Prok
U miratua me 101 vota, Olsian Çela mbërrin në Kuvend Ka mbërritur në Kuvend kandidati fitues për postin e Prokurorit të Përgjithshëm, Olsjan Çela. Siç shihet edhe ne foto
U zgjodh Kryeprokuror, kush është Olsian Çela i dosjeve të "bujshme" Olsian Çela është zgjedhur Kryeprokurori i ri i Shqipërisë. Kuvendi miratoi me 101 vota pro dhe 2 kundër dhe 10 abstenim
PS do të votojë Olsian Çelën si kryeprokuror Ditën e sotme, Shqipëria do të bëhet me Kryeprokuror të Përgjithshëm. Sipas informacioneve Partia Socialiste do të vo
Kuvendi zgjedh sot Kryeprokurorin i ri të Përgjithshëm, kush do të jetë? Kuvendi i Shqipërisë pritet të zgjedhë ditën e sotme kryeprokurorin e ri. Në orën 10:00 deputetët do të mblidhen në
Nipi i prokurorit gjakatar? Olsjan Çela reagon pas zhurmës në rrjet “Po vjen nipi i prokurorit gjakatar Aranit Çela”, ishte fraza që dominoi për disa orë rrjetet sociale kur Olsian Çela u
I pari në listë për Kryeprokuror, kush është Olsjan Çela i dosjeve të "bujshme" KLP nxorri ditën e sotme renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit ku renditi Olsjan Çelën si të p