999 rezultate për

olsi

U bë drejtor i Partizanit, Olsi Rama tregon çfarë i tha Kryeministri Mbrëmjen e djeshme Olsi Rama vëllai i Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës ka qenë i ftuar në emisionin “Procesi Sport
Olsi Rama mban fjalimin e parë si drejtues i Partizanit Vëllai i Kryeministrit Rama, Olsi ka marrë tashmë drejtimin e ekipit të Partizanit dhe mësohet se gjatë ditës së djeshme
Olsi Rama flet për lidhjen e tij me Ramën Olsi Rama është vëllai i kryeministrit Edi Rama, i cili prej kohësh jeton në Amerikë. Olsi ka patur një profil të tër
Olsi Rama rrëfen misterin e pathënë: Çfarë më bashkon mua me Edi Ramën Vëllai i Kryeminstrit Edi Rama, Olsi Rama është lakuar gjithnjë në media përgjithësisht për për afera korruptive në disa
Ky është Olsi, ekselenti nga Tirana që e vranë me 3 plumba në SHBA (FOTO LAJM) Shqiptari Merols Mukaj është 21-vjeçari shqiptar i cili u qëllua me 3 plumba në Filadelfia nga një 24-vjeçar me preceden
Olsi Rama nis kursin për drejtor Sportiv Olsi Rama së fundmi është bërë pjesë e stafit drejtues të ekipit të Partizanit, ku ka marrë një post të rëndësishëm.
Emigranti e thërret "Zoti Eni", Çobani habit me reagimin e saj Olsi një emigrant shqiptar që ka jetuar vite në Greqi ishte njëra palë e ftuar në studion e “Shihemi në gjyq”, ditën e d
E bëjnë burrë LIVE në emision, si reagon Zonja Eni Nuk është e pazakontë që shumë emigrantë, për shkak të viteve që kalojnë në një vend të caktuar të marrin të paktën thek
Olsi Gocaj tregon respekt për Tiranë, por ndihet i sigurtë se Vllaznia do të marshojë drejt objektivave Në Kupë për të vijuar ecurinë e mirë në kampionat. Vllaznia nuk e fsheh objektivin që të kualifikohet në çerekfinale, pa
Aktori i Portokallisë në zi, humb personin e afërt (FOTO LAJM) Olsi Bylyku është një nga aktorët e rinj të emisionit të humorit “Portokalli”. I njohur ndryshe si “Kimikati” aktori
Sa herë e ka tradhëtuar Fjorentinën? Olsi sapo dha një shifër Ish-banori i “Big Brother”, Olsi Klosi” ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”. Në rubrikë “Ndaje ose Haje”
Berisha shton akuzat: Po të mos ishte Edi dhe Olsi Rama, Tahirit s'ja mbante të bënte gjë Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka thënë se në ligjin e Antimafies, Saimir Tahiri bëhet anë
Edi drejton Shqipërinë, Olsi merr drejtimin e Partizanit Partizani nuk po mjaftohet vetëm me largimin e Iulianos nga drejtimi i ekipit, por është duke ndryshuar edhe krerët e kl
Olsi prezanton të dashurën e re, një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Pas disa ndarjeve rresht, Olsi i BB9 mesa duket e ka gjetur sërish dashurinë në krahët e një vajze tjetër. Ish-banori
"Ju tregoj kur Olsi Rama kaloi në doganë me makinën plot me kokainë " Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza të rënda mbi kryeministrin Edi Rama dhe vëllain e
Marina Fara dhe Olsi Klosi fotografohen sëbashku, çfarë po ndodh? (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina e cila me pozat e saj të nxehta është bërë gjithmonë lajm i mediave rozë. Në p
Berisha si ndahet vëllait të Ramës: Koka e kokainës në Shqipëri Ish-kryeministri Sali Berisha, gjatë një deklarate për mediat ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama dhe v
E FUNDIT/ Ruçi përjashton nga Kuvendi Lulzim Bashën Pas tensioneve në Kuvend dhe akuzave të rënda nga foltorja e Kuvendit, Gramoz Ruçi ka lajmëruar se ka përjashtuar nga se
Berisha hedh "bombën": Kjo është makina ku Olsi Rama transportonte kokainë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike targën e një makine, me të cilën sipas tij disa persona, përfshirë edhe vë
Olsi Klosi i preferuari i femrave, "diamante" dhe "para" nëpër duar (FOTO LAJM) Ai padyshim që konsiderohet si një nga banorët e BB9 që shkktoi ëm shumë diskutime dhe polemika në rrjetet sociale dhe m