999 rezultate për

olldashi

Berisha tregon si u bë Basha kryetar i PD-së: Kandiduan vetëm ai dhe Olldashi Ish-Kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer sesi është vënë në krye të PD-së Lulzim Basha. Sipas tij të vetmit që kanë
Plumba në kokë e gjoks, detaje nga ekzekutimi i vëllezërve Olldashi Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e regjistruar një ditë më parë në Maliq, ku u ekzekutuan me armë zjarri
Dy djemtë iu gjetën të vrarë, nëna: Më mbyllën derën Nëna e dy vëllezërve Olldashi, Ëngjëllushe Olldashi është në një gjendje të rënduar psikologjike. Lajmin e kobshëm se
Pjesë e bandës kriminale?! Kush janë dy vëllezërit që u vranë në Maliq Një tjetër ngjarje e rëndë tronditi sot Shqipërinë. Dy vëllezër janë gjetur të vrarë me armë zjarri në Maliq të Korcës.
7 vite nga humbja e Sokol Olldashit, e ëma rrëqeth me kujtimin për të birin Si sot 7 vite më parë, politikani i njohur i PD Sokol Olldashi humbi jetën në një aksident tragjik teksa udhëtonte nga E
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Ngjela: E dinë amerikanët, si e rrëzon Olldashi-Bashën në PD Nga Spartak Ngjela Janë tre kërcënime që po i vijnë ndërkohë korrupsionit të lartë shtetëror: nga reforma në d
A do ishte ndryshe nëse Sokoli do të ishte gjallë? Përgjigjet djali i Olldashit Në protestën e zhvilluar nga "Aleanca e Teatrit", ka marrë pjesë edhe djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi. Glauk
Pas Salianjit, jepet dënimi për Alizotin dhe Olldashin Gjykata ka vendosur të dënojë me një vit burg Ervin Salianji për kallzim të rremë kryer ne bashkepunim. Në anën tjetë
Grupi "Bajri" kallëzon penalisht gjyqtaren Olldashi (FOTO LAJM) Katër nga anëtarët e “Grupit Bajri”, Safet Bajri, Ilir Bajri, Ismet Idrizi dhe Asmer Bilali kanë depozituar ditën sotme
"Burg për Salianjin", reagon ashpër Berisha Ditën e sotme Prokuroria ka kërkuar të dënojë me 1 vit e 6 muaj burg, e përkthyer në 3 vite shërbim prove përsa i përket
Konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Krimeve të Rënda, Iliriana Olldashi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë këtë mëngjes, gjyqtaren e Gjykatës së Shkallës së Parë për Kr
6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit (VIDEO) 6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik Sokol Olldashi. Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teks
6 vite nga vdekja e Sokol Olldashit, publikohet video e rrallë(VIDEO) Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij
Ylli Rakipi dëshmon në Prokurori: Ja çfarë di për çështjen Babale Gazetari Ylli Rakipi ka dëshmuar sot në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me çështjen Babale, dhe mbi punën investigative të
Edhe pse akuzoi Bashën, djali i Sokol Olldashit i bashkohet protestës së PD-së Edhe pse e akuzoi për paaftësi dhe madje e cilësoi si përgjegjës për atë që është duke humbur PD, nën drejtimin e Bashës
Djali i Sokol Olldashit sulmon Bashën: PD nuk do të vijë më në pushtet Djali i të ndjerit Sokol Olldashi, Glauk Olldashi, ka dhënë një mesazh të fortë për 30 qershorin, i zhgënjyer nga këto z
Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht