999 rezultate për

olivier

Giroud bën heroin me një supergol, ndihet dora e Tuchel (VIDEO) Chelsea ka arritur një fitore të madhe ndaj Atl Madrid në ndeshjen e parë të Champions League. Heroi i këtij takimi i
Zhbllokohet supersfida me një supergol, Olivier Giroud a je normal? (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar shifrat ndaj Atl Madrid. Për lodinezët ka realizuar Giroud një supergol me rofeshatë në minutë
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari Antoine Griezmann ka zgjedhur kryesisht të marrë rrugën e mesme midis përplasjes mes Olivier Giroud dhe Karim Benzema, p
Frank Lamard i prish punë Igli Tares Frank Lampard ka konfirmuar se Olivier Giroud do të qëndrojë te Chelsea. Drejtori sportiv i Lazios Igli Tare u raport
155 vjet nga krijimi i sallatës ruse, si u shpik receta? Viti 2018 shënon 155 vjetorin e krijimit të recetës popullore të Olivierit, e cilësuar dhe e njohur në të gjithë botën s
155 vjet nga krijimi i sallatës ruse, si u shpik receta? Viti 2018 shënon 155 vjetorin e krijimit të recetës popullore të Olivierit, e cilësuar dhe e njohur në të gjithë botën s
Chelsea kalon në epërsi ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Malmos në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud në min
Giroud kërkon rinovimin me Chelsean Hapësira që iu dha Olivier Gurioud këtë sezon është e pakët nga Sarri, por sulmuesi nuk dëshiron ti thotë lamtumirë Che
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Malmos në "Swedbank Stadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud n
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon
Misteri që tronditi botën, kush ishte gruaja e çuditshme kur u vra Kennedy Fotografitë e bëra gjatë atentatit ndaj presidentit të SHBA-së, John F. Kennedy, në vitin 1963, përshkruan një grua që f
Franca kalon përsëri në avantazh ndaj Holandës (VIDEO) Franca ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Holandës në "Stade de France". Autori i këtij goli ësjtë sulmuesi Olivier
Olivier Giroud mban premtimin pas Kupës së Botës Olivier Giroud, duket se do ta mbajë premtimin që kishte dhënë para Kupës së Botës, se në rast se Franca do të shpallej
West Ham interesohet për Olivier Girud Francezi Girud dëshiron të jetë pjesë e kombëtares franceze për botërorin 2018. Arsen Wenger nuk i ka dhuruar minutat
Arsenal i bashkohet PSG në garë për lojtarin PSG nuk është i vetmi klub i interesuar për lojtarin e Lyonit Alexandre Lacazette. Sipas the Sun Sport, Wenger dëshir
PSG barazon me Arsenalin dhe kryeson në grup (VIDEO) Arsenal dhe Paris Saint Germain kanë barazuar 2:2 në "Emirates". Mysafirët kaluan në epërsi me Edinson Cavanin, por A
Ja 10 golashënuesit më të mirë të Europianit (FOTO LAJM) Uells-Portugalia dhe Francë-Gjermani do të jenë dy përballjet që pritet të ndezin fazën gjysmëfinale. Këto dy duele,
Ja notat e lojtarëve të Francë - Islandë (FOTO LAJM) Kombëtarja e Francë është kualifikuar në gjysmëfinale të Euro 2016, e gjitha kjo pas fitores 5-2 ndaj Islandës. Më i
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes (FOTO LAJM) Kombëtarja franceze ka arritur të mposht atë të Islandës me rezultat të thellë 5:2 në ndeshjen çerekfinale në Euro 2016.
Statistika të frikshme, Giroud "alergji" me topin Olivier Giroud ka vendosur një rekord negativ në sfidën me Shqipërinë. Sulmuesi i Francës ka prekur topin më pak se port