999 rezultate për

oliver

Serbët kërkojnë dorëheqjen e Vuçiçit Të pakënaqur me situatën politike dhe pushtetin e Presidentit Aleksander Vuçiq, ata u mblodhën para Fakultetit Filozofik
Ish-arbitri spanjoll komenton penalltinë kontraverse të Gareth Bale Real Madridi ishte me fat që e fitoi një penallti të dytë në fitoren 2-1 kundër Levantes ditën e djeshme në La Liga.
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
Ish-arbitri spanjoll: Ramos nuk e meritoi kartonin e kuq Ish-gjyqtari spanjoll Andujar Oliver beson se penalltia e Gironës kundër Real Madridit u dha drejtësisht nga gjyqtari Gu
Gjesti fantastik i Shaqirit për tifozin e vogël të Liverpoolit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një tifozi të Liverpoolit, të shtrirë në spital. O
Ekzaminimi i një telefonate zbardh vrasjen e Ivanoviçit por Serbia nuk e lejon Prokuroria Speciale e Kosovës po hedh fajin tek organet serbe dhe Telekomi serb se po i hedhin topin njëra-tjetrës për k
Zbardhen pamjet sekrete, trupi i vrarë në rrugë i Ivanoviçit (FOTO LAJM) Para pak ditësh Serbia ka dërguar një raport në drejtim të autoriteteve të Republikës së Kosovës, që ka të bëjë me hetim
Gjuriç: Ivanoviçin e vranë shqiptarët I ashtuquajturi drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën Marko Gjuriç duket të jetë bërë edhe gjykatës në rastin e v
Radojçiç: Nuk e kam patur mik Ivanoviçin, por as nuk e kam vrarë Nënrkyetari i Partisë Radikale Serbe Milan Radoiçiç, është marrë në pyetje nga policia serbe për vrasjen e politikanit O
Policia tregon pse bastisën në Veri të Mitrovicës Policia e Kosovës ka konfirmuar se në Veri të Mitrovicës, me urdhëresë të Gjykatës, janë realizuar disa bastisje që ndër
Rrëfim tronditës për dhunën në kuvend: Do t'ju mbysim juve shqiptarët “Tashmë keni mbaruar, do t'ju mbysim juve shqiptarëve” - këto janë kërcënimet që ka marrë deputeti i Partisë për lëvizje
Tradhtoi gruan me Princeshë Dianën, vdes Oliver Hoare Ajo që të gjithë dinë edhe sot, është fakti që princeshë Diana nuk ishte e dashuruar me Princin Charles. Madje thuhe
Zeqiri sot dëshmon për sulmin ndaj Selës dhe Zaevit Në Gjykatën Penale në Shkup sot në orën 12:00 duhet vazhdojë gjykimi për 33 të akuzuarit për dhunën në Kuvend. Lënda ësh
Është vetëm 12 vjeç, por gjatësia e tij do ju befasojë (VIDEO) Olivier Rioks është një djalë vetëm 12 vjeç i cili po bëhet viral në mediat sociale për shkak të gjatësisë së tij. A
Ky gjyqtar është shumë i shpejtë, "një për një" me Mane dhe Salah Sprinti i gjyqtarit Michael Oliver në ndeshjen e Liverpool kundër Crystal Palace po bënë bujë të madhe në mediat sportiv
Oliver Kahn ka disa pyetje flash pë Kupën e Botës Oliver Kahn ka dhënë 7 përgjigje flash gjatë një emisioni sportiv në “Ard”. Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Mun
Ky ishte gjesti i turpshëm që "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisë (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë por kjo sfidë ka pasur shumë tension
Zyrtare: UEFA dënon Buffonin pas protestës ndaj Oliverit Gianluigi Buffon i ka kushtuar 3 ndeshje skualifikim ajo protestë ndaj arbitrit anglez Michael Oliver, në çerekfinalen e
Ky burrë thotë se vjen nga viti 6 491, kalon edhe testin e makinës së të vërtetës (VIDEO) Një udhëtar i kohës që beson se ai është nga viti 6491, por i mbërthyer në vitin 2018 kur makina e tij kohore u prish, k
Collina mbron Oliverin: Penalltia e Realit ndaj Juventusit është e drejtë Udhëheqësi kryesor i arbitrave në UEFA, Pierre Luiggi Collina ka rikthyer në memorie atë penallti që e dërgoi Juventusin