999 rezultate për

olimpico

Përmbyset rezultati në "Olimpico", Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Roma nuk po arrinë ti rezistojë furisë zikaltërit në pjesën e dytë. Pas golit të barazimit, Interi shënon edhe golin
Zhbllokohet super sfida në "Olimpico", Roma në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Serie A, mes Interit dhe Romës. Janë vendasit ato që kanë dërguar topin në
Verona befason Lazion, e mposht në "Olimpico" dhe e parakalon në renditje (VIDEO) Vijojnë luhatjet e Lazios në Serie A. Skuadra bardhekaltër u mposht 1-2 nga Verona brenda në Olimpico duke pësuar dis
"Dramë" në Olimpico, Lazio barazon në shtesë (VIDEO) Lazio ka barazuar në frymën e fundit ndaj Juvenusit ashtu si në javën e kaluar. Është i njëjti autor, Caicedo. /albeu
Zhbllokohet sfida në "Olimpico", Juventusi në avantazh (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Asisti i Cuadrados do të kthehej në gol n
Smalling mbetet në "Olimpico", Roma dhe Man.United arrijnë marrëveshjen Chris Smalling do të luajë me Romën. Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, me shumë gjasë do të vazhdojë sezonin me
Ronaldo i siguron një pikë Juventusit në "Olimpico" ndaj Romës (VIDEO) Cristiano Ronaldo edhe një herë bëri diferencën në fushë, për skuadrën e Juventus. Kampionët e Italisë kanë arritur q
Roma - Juventus, formacionet zyrtare: Ky është vendimi për Kumbullën Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Juventus. Kampionët e Serie A luajnë në udhëtim në kryeqytetin
Tare përgatit ofertë të madhe për Muriqin Vedat Muriqi vazhdon të jetë njëri nga futbollistët më të kërkuar në Evropë. Lazio prej kohësh ka kërkuar shërbimet e
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
Tifozët e Interit mbështesin skuadrën edhe në transfertë, sa do të jenë sonte në "Olimpico"? Mbrëmjen e sotme, luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 24 në Serie-A. Lazio dhe Inter do të masin forcat mes tyr
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
U mposht nga Lazio në "Olimpico", reagon Sarri Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, nuk ka shprehur shqetësim të madh, edhe pse skuadra e tij e pësoi humbjen e parë
Shpërthen "Olimpico", Lazio përmbys Juventusin (VIDEO) Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në "Olimpico" ndaj Juventusit. Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshi
Ronaldo mposht Strakoshën, kalon Juven në epërsi (VIDEO) Juventusui ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Lazios në "Olimpico". CR7 pas një kombini të bukur me Bentacu
Kupa e Italisë: përcaktohen çiftet dhe stadiumet e 1/8-ve. Ekipet "big" në lojë! Eshtë hedhur shorti i Kupës së Italisë për fazën e 1/8-ve pasi u luajt turi i katërt. Ndeshjet do të luhen ose më 15 jan
Tension para sfidës Lazio-Celtic, plagosen me armë të ftohta dy tifozë (VIDEO) Lazio-Celtic nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Po flasim për sfidën e vlefshme për "Europa League", që d
Milik ngushton rezultatin në 'Olimpico' (VIDEO) Pas dy golavbe të Romës respektivisht për cdo pjesë, fillimisht Zaniolo e më pas Verteout me penallti, Napoli ka arritur
Shpërthen 'Olimpico', Zaniolo kalon Romën në epërsi me një super gol (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Napolit në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Olimpico’ Golin për vendasit e ka shënuar, N
Roma-Napoli, formacionet zyrtare: Gati super ndeshja e Seria A (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për super sfidën mes Romës dhe Napolit Nga ora 15:00, Roma dhe Napoli do t’i matin