999 rezultate për

olimpiakosit

Hasit i mungon vetëm zyrtarizimi për tu shkarkuar nga Olimpiacos Besnik Hasi nuk do të jetë më trajner i Olimpiakosit. Humbja e sotme në derbin e Athinës ndaj AEK-ut, me shifrat 3-2, ka
Besnik Hasi zyrtarisht trajner i Olimpiakosit: Jam gati për sfidën e re! (FOTO LAJM) Më në fund është zyrtare. Besnik Hasi është trajneri i ri i Olimpiakosit. Strategu shqiptarë do të drejtojë ekipin e mad
Hasi bën gati firmën me Olimpikos, zbulohet paga e tij Mungon vetëm firma, por Besnik Hasi do të jetë trajneri i ri i Sskuadrës greke të Olimpiakosit. Trajneri i njohur shqipt
E bujshme, trajneri i njohur shqiptar sot merr drejtimin e Olimpiakosit (FOTO) Një lajm i bujshëm vjen nga Greqia. Ish-futbollisti i kombëtares Besnik Hasi është shumë pranë firmës me Olimpiakosin. P
Dhuna në derbin Paok-Olimpiakos pezullon kampionatin grek (VIDEO) Kampionati grek është pezulluar për shkak të përplasjeve mes tifozerisë së Olimpiakosit dhe PAOK-ut, duke detyruar organ
Momente ankthi për sulmuesin e Olimpiakosit, rrëmbehet dhe shpëtohet nga policia Sulmuesi i përfaqësueses së Meksikës, Alan Pulido ka përjetuar momente tmerri në orët e vona të së shtunës në qytetin e
Arsenal hakmerret kundër Dinamos (VIDEO) Arsenal u hakmorr kundër Dinamos së Zagrebit, duke e mposhtur atë me rezultatin 3:0. Në Emirates Stadium ka dominuar
Kroatët, serbët dhe grekët nesër "luftë" në Champions League Ndeshja që do të luhet në Champions League mes Olimpiakosit dhe Dinamo Zagrebit pritet të jetë me tensione. Sipas mediav
Mediat greke tërbohen nga shqiponja e Lilës (FOTO & VIDEO) Festimi i Andi Lilës me shqiponjë, pas shënimit të golit të Janinës, në humbjen 5-1 në Pire kundër Olimpiakosit, tërboi