999 rezultate për

ogle

YouTube gjobitet me 170 milionë dollarë YouTube është gjobitur me një shumë rekord prej 170 milionë dollarësh nga një rregullator amerikan për shkeljen e ligjev
Pas lajmeve se vajza po qëndron me Robertin, Nora nuk duroj dot më (FOTO LAJM) Këto ditë po bën xhiron e rrjetit lajmi i ndarjes së Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ishte Roberti ai që dha lajmi
Në plazh me të voglën e saj, Fjolla Morina s'la gjë pa nxjerrë (VIDEO) Kohët e fundit Fjolla Morina ka bërë bujë në media për mënyrën se si u vesh në një prej koncerteve të saj ku pjesmarrës
"Njeri i keq, pronar krimiel": Turistët flasin për restorantin e Kokëdhimës (FOTO LAJM) Sulmi që Mihal Kokëdhima u ka bërë turistëve spanjollë që kishin ardhur në plazhin e Vlorës, ka tronditur opinionin shqi
Si duket Ajka e çiftit Kallaku, miku i tyre zbulon pamjet e të voglës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut festoi 1 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë mami dhe
Google Maps lë në baltë rreth 100 shoferë Ok Google më nxirr nga kjo fushë. Rreth 100 shoferë duke u përpjekur të shmangin një bllokim trafiku pranë Aeroportit Nd
Trup pa kokë e pa duar, sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Pushon së ekzistuari Google + Google+, rrjeti social i dështuar i gjigantit të kërkimit, pushoi së ekzistuari mëngjesin e ditës së sotme. Pasi u lë
Kujdes çfarë kërkoni në Google, kështu e pësoi kjo familje Një shkrimtare profesioniste, Michele Catalano, informoi opinionin publik për ngjarjen dhe për atë çfarë ndodhi në të vë
BE-ja dënon Google me 1.5 miliard euro Gjiganti teknologjik "Google" është ndëshkuar me një gjobë prej 1.49 miliard eurosh nga Bashkimi Evropian për shkak të b
Këto pyetje mos i bëni asnjëherë Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Gmail dhe Google Drive ka probleme në disa vende të botës Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin medi
Muaj pas vdekjes së nënës, gruaja zbulon detajin në Google Street View jë grua thotë se nuk mund t’i besonte syve pasi pa të ëmën në Google Street View, 18 muaj pasi ishte ndarë nga jeta.
Sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Dy momentet epike që kamera e Google Street fiksoi në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
A e keni fshirë vërtet historikun në celularin tuaj? Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Trup pa kokë e pa duar, sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Lidhja e çiftit bëhet virale, mbajtën dashurinë me Google Translate Bota është mahnitur nga lidhja e dy të rinjve të cilët pavarësisht se nuk dinë gjuhën e njëri-tjetrit. Ata kanë përdo
E pazakontë ajo që duket nga Google te Kisha e Laçit, a është mister apo gabim? (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet ku në Google Maps mund të shohësh pamje të pazakonta, skena krimi, skena komike dhe jo vetëm.
Mos kini frikë se humbni celularin, kjo është mënyra më e lehtë për ta gjetur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de