999 rezultate për

ogle

Aplikacionet më të shkarkuara gjatë COVID-19 Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
"Mat" nga Google, veprimet e pashpjegueshme të njerëzve në mes të rrugës (FOTO LAJM) Duket e habitshme, por të gjthë në mund të kapemi nga kamerat teksa jemi në rrugë, në qetësinë tonë. Edhe pse duket s
Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Koronavirus dhe tërmet, çfarë kanë kërkuar më shumë në Google shqiptarët? Kur po bëhet gati një muaj që ka nisur kufizimi i lëvizjeve dhe shqiptarët janë vendosur në karantinë të detyruar brenda
Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
Katër temat që njerëzit kërkojnë më shpesh në Google lidhur me s*ksin Ah, Google – vendi ku bëni pyetjet tuaja, pa qenë nevoja të shqetësoheni se janë të çuditshme, qesharake, të zakonshme,
Mendoni se jeni të sigurt në WhatsApp? Gjërat janë ndryshe Nëse mendonit se jeni të sigurtë teksa përdorni “WhatsApp” e keni gabim. Jordan Wildon, një gazetar multimedia në ‘DW
Google shpall qytetin më romantik shqiptar Është dëgjuar të flitet për qytete romantike në botë. Nga kërkimet e bëra në Google nga shqiptarët del se Berati është q
E kap "mat" Google Maps, gjermani bën super propozimin për martesë Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një p
"Honeyland", Maqedonia e Veriut vendi më i kërkuar në Google këto kohë Maqedonia e Veriut është ndër vendet më të kërkuara në Google, lidhur me çmimet Oskar, pas nominimit të filmit “Honeylan
Facebook, Google dhe Twitter marrin masa, eleminojnë informacionet e rreme për koronavirus E gjithë bota është nën ankth dhe panik për shkak të "koronavirus" që ka prekur mijëra persona dhe që ka shkaktuar vdekj
Gjërat më idiote që njerëzit kanë kërkuar në Google! Duhet të dini që nuk jeni të vetëm sa herë kërkoni në Google për atë informacionin e çuditshëm prej të cilit ju vjen "tu
Këta janë 10 njerëzit më të kërkuar në Google për vitin 2019 (FOTO LAJM) Revista prestigjioze Forbes ka publikuar listës e 10 personazheve VIP më të kërkuar në motorin e kërkimit Google të viti
LISTA/ Fjala më e kërkuar në Google për vitin 2019 Disney Plus ishte termi më i kërkuar në Google në Shtetet e Bashkuara për vitin 2019. Në nivel global, termi kryesor
E kryqëzuan për dhuratat e Krishtlindjes për Stormi-n, Kylie Jenner merr vendimin e papritur (VIDEO) Miliarderja 22-vjeçare Kylie Jenner na la të gjithëve pa fjalë me super dhuratat për të voglën e saj, Stormi-n, në Krish
Google gjobitet me 150 milionë euro Në muajin shtator,Google,ka pranuar t’iu paguajë autoriteve franceze gati një miliard euro, për një mashtrim fiskal që k
Sekreti që fshihet pas këtyre pamjeve të pazakonta (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Loredana renditet mes më të kërkuarve në Google për vitin 2019 dhe ka një arsye (FOTO LAJM) Revista e njohur zvicerane, “Blick” ka publikuar listën e peronazheve zviceranë më të kërkuan në Google për vitin 2019.
Tërmeti, tematika më e kërkuar në Google nga shqiptarët Motori i kërkimit Google në fund të vitit publikon një listë me gjërat më të kërkuara nga njerëzit përgjatë 12 muajve të