999 rezultate për

ofronte

Plagos rëndë fëmijën teksa ofronte seks online, prangoset 23 vjeçarja Një nënë 23-vjeçare është akuzuar se ka plagosur rëndë foshnjen e saj teksa ofronte shërbime seksuale online. Ngjarja ka
Milan dhe PSG bëhen gati për shkëmbimin e madh PSG dhe Milani po e mendojnë një shkëmbim të madh. Parisienët janë gati të ofrojnë Edinson Cavanin për të nënshkruar
Ofronte prostituta me 50 euro, kapet “mat” trafikanti nga Durrësi Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 38-vjeçar nga Durrësi që shfrytëzonte femra për prostitucion kundrejt një pages
Ofronte seks online, tutorja: Se dija që ishte krim (VIDEO) Ditën e sotme 7 femrat e arrestuara për prostitucion online vetëm pak ditë më parë kanë dalë sot para gjykatës. Nga
Shqiptarët mbyllin picerinë që ofronte ushqim falas (FOTO LAJM) Menaxherët shqiptarë kanë hequr dorë nga piceria "Toscana" në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i media
Fier: Arrestohet 44-vjeçari pasi tentoi t'i ofronte ryshfet policit Tomorr Hoxha nga Fieri është arrestuar nga Policia për korrupsion. 44-vjeçari ishte duke udhëtuar me automjetin me targa
Zbulohet oferta e çmendur e PSG-së për Neymar Gjatë verës u fol gjatë për një largim të mundshëm të Neymarit nga Barcelona, me rinovimin që po vononte dhe disa klube
"Franca më ofronte Botërorin, por s'jam penduar kurrë" Dy miqësoret e radhës kundër Francës dhe Italisë do t’i shërbejnë kombëtares kuqezi për të fituar sa më shumë eksperienc
Skandali: Në këmbim të kënaqësisë seksuale, Liço i ofronte para 16-vjeçarit (FOTO LAJM) Emisoni "Fiks Fare" në Top Channel ka vazhduar edhe sonte të zbulojë detaje të skandalit të Shoqatës "Jetimët në Fokus",
Steve Jobs donte tiu ofronte amerikanëve internet falas Bashkëthemeluesi i "Apple" donte që tiu shpërndante të gjithë amerikanëve internet falas. Sipas Walt Mossberg, një ga
Romero, të gjitha gafat e "heroit" të Argjentinës (VIDEO) Dalje të pasigurta dhe gafa të shumta. Para gjysmëfinales kundër Holandës, në të cilën priti dy penallti dhe e dërgoi Ar
Ja çfarë ndodh kur studentët britanikë bëhen tapë (FOTO-LAJM) Ja çfarë ndodh kur studentët në Britaninë Madhe e teprojnë me pijen. Ata janë fotografuar të dehur në rrugët e qytetit t
Ofronte "puthje falas", ja çfarë e gjen! (VIDEO) Studenti francez tallej me vajzat që po kalonin nga korridori i shkollës duke ju "ofruar" një puthje falas përmes një le
Marchisio, Juve i thotë "jo" United Claudio Marchisio mund të konsiderohet pa frikë njëri prej mesfushorëve më të mirë në Europë, dhe është mëse normale që
United tashmë mendon vetëm për Sneijder-in Kampionia aktuale e Premier Ligës,United është tërhequr nga gara për të transferuar kilianin e Udinese,Alexis Sanchez dh