999 rezultate për

ofron

Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për këdo që martohet me vajzën e tij (FOTO LAJM) Miliarderi nga Hong Kongu, Cecil Sze-Tsung, pushtoi titujt e mediave botërore më 2012. Sze Tsung ofron $180 milionë p
Qeveria serbe ofron 100 mijë euro ndihmë për Shqipërinë Pas situatës shumë kaotike që u krijua në Shqipëri për shkak të përmbytjeve, ka ndikuar edhe në vendet e tjera afër Shqi
Afërsia me Korenë Veriore, gazeta kineze ofron këshilla për mbrojtje nga sulmi bërthamor Në një provincë kineze në kufi me Korenë e Veriut, banorëve u janë ofruar udhëzues për mbijetesën bërthamore nga ana e g
Mourinho ofron Juan Matën për Joao Mario, por Interi dëshiron një tjetër Zhvillime intruguese ne aksin Milano-Manchester. Sipas “Corriere Dello Sport” Jose Mourinho i ka vënë syrin futbollistit
Situata kritike e përmbytjeve, Serbia i ofron ndihmë Shqipërisë Serbia dhe Mali i Zi janë shprehur të gatshme për të ndihmuar Shqipërinë në situatën e përmbytjeve. Mediat serbe shkr
Haradinaj i ofron Shqipërisë ndihmën e FSK-së Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ofruar ndihmë shtetit shqiptar pas vërshimeve shkatërruese të ditëve të f
Pacolli i ofron Serbisë vendim-marrje në Kosovë Qeveria e Kosovës nuk është distancuar nga oferta që zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli i ka bërë kryediplomatit serb,
Chelsea nuk dëshiron ta humbasë Courtois-in, i ofron sërish rinovimin Thibaut Courtois vijon të befasojë me formën e tij të mirë dhe adhuruesit e tij nëpër Europë shtohen nga dita në ditë. P
Fshati që ofron 70 mijë franga nëse shkoni për të jetuar atje Lajmi qe fshati Albinen në Kantonin Valis ofronte 70 mijë franga për ata që duan të jetojnë aty, u be menjehere viral dh
Gareth Bale ofron 1.5 milion euro për Beyonce që të këndojë në dasëm Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, raportohet se është duke konsideruar që të dhurojë 1.5 milion euro për këngëtaren
Krijohet pajisja që ofron mundësinë për të përjetuar ndjesinë e vdekjes (VIDEO) Një pajisje që duket sikur sjell një ndjesi jashtë trupit tonë me anë të realitetit virtual mund të ndihmojnë njerëzit t
Nëse e keni në plan të emigroni ky fshat ofron mijëra euro për banim 25 mijë franga për të rritur dhe 10 mijë për fëmijë, që do të thotë 70 mijë franga për një familje katër anëtarëshe B
SKANDALOZE/ Restoranti ofron specialitete nga 52 vende që nuk e kanë njohur Kosovën Një restorant në Beograd duket ka gjetur mënyrën si të tërheq myshterinjtë, duke prekur “shijen” e tyre me “mëlmesa” pol
Atletiko nuk dëshiron ta humbasë Oblakun, i ofron rinovimin Atletico Madrid nuk dëshiron të humbasë Jan Oblak. Sipas “AS”, “Los Colochoneros” dhe portieri do të zyrtarizojnw në fun
LSDM i ofron tre poste Hadi Osmanit LSDM i ka ofruar tre poste kandidatit të saj në komunën e Likovës, Hadi Osmani. Mësohet se posti i parë që i është o
I vodhën makinën luksoze, këngëtarja shqiptare ofron shpërblim për këdo që e gjen Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova është trishtuar shumë pasi fatkeqsisht ka rënë pre e grabitësve. Hajdutët i kanë v
Barcelona në ndjekje të mbrojtësit të Leverkusen dhe ofron 25 milionë euro Barcelona është duke përcjellë nga afër qendërmbrojtësin e Bayer Leverkusenit, Jonathan Tah Drejtuesit e Barcelonës j
Punët janë shumë keq tek Milani, Bonucci ofron shiritin e kapitenit Leonardo Bonuçi erdhi si hero dhe tifozët kishin shumë shpresa se do të shihnin më në fund Milanin e madh, por tashmë ai
1 milion euro për këdo që ofron informata për vrasësin e gazetares Malta ofron një shpërblim prej 1 milion euro për këdo që ofron informata për gjetjen e vrasësit të gazetares së njohur h
Real Madridi kërkon çmimin e Harry Kane dhe ofron Balen në këmbim Darka ndërmjet drejtuesëve të Real Madridit dhe Tottenham në restaurantin Zalacain në prag-ndeshjen e mesjavës, mund të