999 rezultate për

oficeri

U kap duke marrë ryshfetin 18 mijë euro, arrestohet oficeri Fatos Lushi Është arrestuar oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi pas denoncimit ku shfaqej duke marrë 18 mijë Euro ryshfet për P
SHBA/ Kapet duke rrahur brutalisht një qytetar, dorëhiqet oficeri (VIDEO) Një video tregon se si punonjësit e policisë dhunojnë barbarisht një person që po qëndronte tek stacioni i trenit. Vi
"Çmendet" i burgosuri shqiptar në Itali, i thyen dorën oficerit Një oficer burgu u sulmua nga një shqiptar, teksa ishte në detyrë në burg Fuorni në Salerno të Italisë. Agjenti ndërh
Akuzat e PD-së për oficerin e dënuar, reagon Policia: Ja cila është e vërteta Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me akuzat e PD¬-së, se në Policinë e Korçës është emëruar një oficer policie, i cili
Vrasja e turistit rus/ I akuzuari kallëzon oficerin e Policisë Gjyqësore Biznesmeni i arrestuar për vdekjen tragjike të turistit rus në Himarë ka kallëzuar në Prokurori oficerin e Policisë Gjyq
Motër e vëlla në rrugën që la në mes oficeri i vrarë në Lazarat Vëllai e motra e oficerit të RENEA-s, Ibrahim Bashës që mbeti i vrarë një vit më parë gjatë një aksioni në Lazarat, kanë
"Oficeri dixhital" njofton për dekonspirimin që çoi në dy viktima Ish-kryeministri dhe deputeti Sali Berisha ka publikuar një tjetër mesazh në lidhje me dekonspirimin e operacioneve të p
Oficeri shqiptar: Ja si e kontrollon UDB-a politikën shqiptare në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup Ish-oficer i zbulimit shqiptar, Hajro Limaj sot drejtor i institutit për Politikat e Sigurisë Kombëtare ka analizuar kre
Vrasja e Çiçës/ Kamerat e sigurisë tradhëtojnë mjekun dhe policin për zhdukjen e provave Përpos mjekut i cili u arrestua dy ditë më parë lidhur me ekzekutimin e Çiçaj, për të cilën tha se nuk kishte fshehur ar
Humb jetën oficeri i policisë në aksin Radhimë-Orikum Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur është shënuar në aksin rrugor Radhimë-Orikum. Mjeti
Vrasja e Ida Dervishit, nën hetim polici dhe oficeri i Gardës që e dinin konfliktin Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat është pjesë e hetimit të vrasjes së 29-vjeçares Ida Dervishi nga bashkësho
Përgjohej nga kolegët, oficeri kapet me 10 kg kanabis në makinë Një efektiv policie është kapur mbrëmjen e së martës me 10 kg kanabis sativa në automjetin e tij. Arrestimi i oficer
Bashkëthemeluesi i "Mossack Fonseca", djali i ish oficerit të SS dhe spiunit të CIA-s në Kubë Një prej bashkëthemeluesve të zyrën ligjore "Mossack Fonseca", e vënë së fundi në qendër të megaskandalit "Panama Papers
Oficeri i antidrogës me orë 18 mijë euroshe (FOTO-VIDEO) Policia e Shtetit, së bashku me komunikatat për shtyp dërgon edhe fotot e video nga aksionet e antidrogës. Është gazetar
Kapet oficeri i Zallherit me 5 anëtarët e grupit, posedonin armë dhe drogë Policia sekuestroi rreth 27 kilogram lëndë e dyshuar cannabis sattiva në Tiranë dhe arrestoi në flagrancë 6 persona. Nga
Apeli lë në qeli oficerin e SHISH Edhe Apeli ka lënë në qeli oficerin e SHISH, Florian Bushi, i cili është arrestuar për shitje të informacioneve sekrete
Oficeri amerikan valëvit për herë të parë flamurin shqiptar në Polin e Jugut Një oficer i lartë i forcave amerikane i cili në vitin 1999 kishte marrë pjesë në kuadër të NATO-s në fushatën e bombard
Berisha akuzon Beson e Tajvanit: Mafiozi i Edi Ramës! Berisha ka vijuar akuzat për Beson e "Tajvanit", duke thënë se ai grabiste me corape më 1997 nëpër rrugët e Shqipërisë d
Ish-oficeri i UÇK-së: Ja 9 arsyet pse "Stupcat" kanë të drejtë Në vazhdën e reagimeve ndaj skeçit të grupit humoristik "Stupcat", Hafir Hoxha, njëri nga oficerët e parë shqiptar dhe i
Atentat kundër policit, ja arsyeja UPDATE - Është zbuluar arsyeja se përse kundër efektivit të policisë Sami Gjyzeli u krye atentat. Ky atentat u krye a