999 rezultate për

oficeri

Mes bandave dhe plumbave, si u transportua trupi i oficerit të vdekur nga Shkodra në Elbasan Mes krismave të plumbave, shoferi i autoambulancës në spitalin e Shkodrës transportoi në 13 mars të vitit 1997 oficerin
Rrëfimi i shoferit: Si e çova nga Shkodra në Elbasan oficerin e vrarë në marsin e ’97-s Mes krismave të plumbave, shoferi i autoambulancës në spitalin e Shkodrës transportoi në 13 mars të vitit 1997 oficerin
Ministri "hero" që u përpoq t'i shpëtonte jetën oficerit të plagosur në sulmin e Londrës (FOTO LAJM) Ministri britanik Tobias Ellwood ëshët quajtur “hero” pasi është fotografuar duke i dhënë ndihmën e parë një oficeri të
Morën 1300 euro për denoncimin, arrestohen oficeri dhe inspektori i krimeve në Tiranë Pas transmetimit të investigimit ne emisionin “Stop” ne TV Klan, ku shfaqen dy punonjës policie qe dyshohet se kane marr
“Heronjte e Heshtur” të Renea-s, djemtë e rënë në krye të detyrës (FOTO LAJM) Eshte cilesuar si reparti elite i policies se shtetit, por edhe ky repart ka dëshmorët e tij të rënë në krye te detyres.
Pezullohet nga detyra gjyqtarja e Elbasanit që kërkonte 2000 € ryshfet për ulje dënimi Gjyqatarja nga Elbasani e cila merrte 2000 eurp për uljen e dënimit të një personi është dënuar sot pas kërkesës së Prok
SKANDALI/ 2 000 euro për ulje dënimi, arrestohet punonjësi i burgut të Peqinit (VIDEO) Një tjetër skandal i drejtësisë është publikuar mbrëmjen e sotme. Ndryshe nga herët e tjera kësaj radhe bëhet fjalë për
Oficeri dixhital i Berishës: "Saimir Tahiri fshehu 2.5 ton kanabis më 4 janar" Ish-Kryeministri, Sali Berisha sonte ka publikuar një mesazh ku pretendon se ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është i
Korruptohej me para, dalin pamjet e arrestimit të oficerit të policisë në Kapshticë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm janë arrestuar 3 persona nga Korça ndër to dhe një officer policie. Arrestimi i tyre erdhi pasi nx
PËRGJIMET/ 2 vite burg, ja si i dekonspironte oficeri operacionet, Një oficer policie i komisariatit nr. 4 në Tiranë është dënuar me dy vite burg, pasi dyshohet se shfrytëzonte postin e t
Dëbora në Shqipëri/ Ja 3 viktimat e fundit, oficeri, 55-vjeçari dhe i moshuari Moti i ftohtë ka qenë shkaktar i tri vdekjeve në Sarandë, Gjirokastër e Vlorë. Oficeri i Portit të Sarandës, Shezo T
Djali i oficerit të rënë në detyrë merr si dhuratë pellushë të bërë nga uniforma e babait Kanë kaluar dy muaj qëkur Oficeri i Policisë Blake Snyder u qëllua në krye të detyrës dhe dyvjeçari Malachi nuk pushon s
Oficeri belg dëshmon në gjyqin ndaj Frrokut nën masa të rrepta sigurie Një oficer belg ka mbërritur sot në kryeqytet, për të dëshmuar në gjyqin ndaj ish-deputetit Mark Frroku. Oficeri bel
Vritet oficeri i policisë në Bronx, plagoset një tjetër Një oficer policie është vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë, so mbasdite në Bronx, New York, gjatë një shkëmbimi
Qëllohen për vdekje dy oficerë policie në Iowa Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje pas një prite të zënë në Des Moines, në Iowa. Policia ka mundur të identif
Ndalohet biznesmeni që i dha ryshfet 18 mijë euro oficerit të policisë gjyqësore (VIDEO) Uniformat blu kanë bërë të mundur ndalimin e biznesmenit Gani Manollari, i cili i dha ryshfet 18 mijë euro oficerit të P
U denoncua për mitmarrje, "burg pa afat" për oficerin gjyqësor Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg pa afat” për oficerin e policisë gjyqësore, në Pr
Zhduket oficeri që mori 18 mijë euro ryshfet, mbyll edhe telefonat Shpallet në kërkim oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi, i filmuar nga emisioni “Stop” duke marrë 18 mijë euro ryshf
Zbardhet dëshmia/Ja si u mbrojt para kolegëve prokurori Braho Referuar video-skandalit transmetuar në emisionin “Stop” në Tv Klan, prokurori Ardian Braho ka mohur akuzat ku në emër t
Zbardhet dëshmia e prokurorit Braho për ryshfetin 18 mijë euro Prokurori Ardian Braho ka mohuar çdo akuzë të ngritur ndaj tij. I marrë në pyetje nga prokurorët e Krimeve të Rënda,