999 rezultate për

oficeri

Berisha: Pas oficeres, ky është polici që do të "fundosë" Tahirin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook shkruan se përveç oficeres së policisë dhe Zaganit, ësht
Oficeri i policisë: Habilajt janë akuzuar që në 2012 Një mesazh live në emision i ka ardhur Fevziut nga një oficer policie ku thotë se Habilajt janë zbuluar që në 2012. N
Pamje shokuese, oficeri i policisë qëllon me thikë sulmuesin (VIDEO) Momenti i tmerrshëm i një oficeri policie cili qëllonte një sulmues. Video shokuese tregon një 26-vjeçar i cili në m
Vrau oficerin e FNSH-së, si pritet t'i shpëtojë burgut të përjetshëm David Qosja Gjykata për Krimet e Rënda shtyu për të dytën herë radhazi brenda pak ditësh procesin gjyqësor në ngarkim të David Qoses
Oficeri fiton pafajësinë për vrasjen e të riut me ngjyrë, nisin protestat në SHBA Qindra persona kanë protestuar në Mizuri pasi një gjykatë shpalli pafajësinë e një ish-polici të bardhë të akuzuar për v
Plagosi biznesmenin te “Pazari i Ri”, oficeri i burgjeve rrëfen si u dhunua Oficeri i pezulluar i burgjeve, Kleant Musabelliu ka dalë sot para Gjykatës së Tiranës për masë sigurie në lidhje me pla
Sulm me thikë në Stockholm, plagoset oficeri i policisë (FOTO LAJM) Në qendër të Stokholmit një oficer policie ka mbetur i plagosur nga një sulm të raportuar me thikë. Policia e ka arre
Oficeri: Si shpëtova gjallë nga shpërthimi i municioneve në 97-ën Kanë kaluar 20 vjet nga tragjedia në Picar të Gjirokastrës, ku 4 oficerë ushtrie ndërruan jetë dhe u plagosën shumë të t
Tritol në oborrin e shtëpisë, zbardhet dëshmia e oficerit të Krimeve të Rënda Ditën e djeshme në Tiranë ndodhi një shpërthim eksplozivi në oborrin e shtëpisë së një oficeri të Krimeve të Rënda të Po
I shpërthyen makinën me eksploziv, ja kush është oficeri i Krimeve të Rënda (FOTO LAJM) Ky është Polici Trim Murataj, makina e të cilit shpërtheu me eksploziv sot rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit në rrugë
Eksploziv makinës së oficerit të Krimeve të Rënda në Krujë Një shpërthim ka ndodhur në Tiranë ku një makine i është vënë eksploziv dhe është dëmtuar në pjesën e përparme. Ng
Kallëzohen penalisht policët që filmuan fshehurazi ministrin Demiraj Pas publikimit të videos së ministrit Demiraj i cili u përplas me një officer për prozhektorët nga mitingu i PD, prokuro
Ministrja e Bashës "kreh" administratën, shkarkon oficerin e policisë gjyqësore Ministria e Drejtësisë e Bashës ka lajmëruar një tjetër shkarkim për akuzën përfshire në fushatë zgjedhore. Pas shka
Pezullohet oficeri i policisë pas dhunës së ushtruar ndaj gazetarëve Pas pamjeve të transmetuara në emisionin investigativ “Stop”, në Televizionin Klan, Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë
Çfarë kërkonte oficeri i inteligjencës serbe në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit?! Goran Zhivalevic, oficer i Agjencisë Serbe për Kundërzbulim – BIA, diplomat aktual dhe këshilltar në Ambasadën e Serbisë
Plagoset me armë oficeri i SHISH në Tiranë Një punonjës i Shërbimit Informativ Shtetëror (SHISH) ka shkuar në rrethana ende ta paqarta i plagosur në Spitalin Ushta
DOSSIER/ Kur Ministria e Mbrojtjes shqetësohej për oficerin pederast në ushtri Kastriot Dervishi , ish-drejtori i Arkivës në Ministrinë e Brendshme, ka publikuar sot në rrjetin social Facebook një do
Pasi e larguan nga puna, ish-oficeri Artan Cuku ortak në polici private Ish-oficeri i Policisë, Artan Cuku, pas largimit nga radhët e uniformave blu qëndroi pa punë për disa muaj, duke mos pas
Vritet oficeri i lartë i sigurisë në Ukrainë Një oficer i lartë i sigurisë në Ukrainë, koloneli Oleksandr Kharaberyus, është vrarë si pasojë e shpërthimit të makinës
PAMJE TË RRALLA/ Ushtarët e UÇK-së vrasin oficerin e lartë rus (VIDEO) Një oficer rus dhe 11 ushtarë serbë kishin mbetur të vrarë nga forcat e UÇK-së në Koshare gjatë tentativës për t'i vënë