999 rezultate për

oficeri

Mediat rumune raportojnë për aksidentin ku vdiq oficeri shqiptar (FOTO LAJM) Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, kanë mbetur
E FUNDIT/Aksident i rëndë, ndërron jetë bashkë me të shoqen oficeri shqiptar në Rumani Ka humbur jetën në Rumani oficeri i kontaktit të Shqipërisë, Ervin Delvina bashkë me bashkëshorten e tij rumune. Poli
Holanda i jep azil ish-oficerit që ndaloi Habilajt (FOTO LAJM) Ish-oficeri i policisë së qarkullimit të Fierit, Antonio Nazeraj, personi që ndaloi makinën “Audi” që përdorej nga vëlle
Shokon oficeri i policisë: Murataj nuk u vra nga policia, plumbi është zhdukur Të tjera mistere rrethojnë grabitjen e Rinasit dhe vrasjen e Admir Murataj, i konsideruar si koka e grupit që grabiti 6.
Oficeri i lartë i policisë shton misterin, kush e vrau Admir Muratajn? Denoncimi i fortë i të vëllait se Admir Murataj mund të jetë vrarë pas shpine i ka hedhur benxinë zjarrit të dyshimeve s
“U largova vetëm pak minuta se kisha ftohtë”, rrëfehet oficeri i arrestuar Vjedhja e armëve në bazën ushtarake të Pashalimanit, është akoma një nga cështjet më të komentuara dhe e konsideruar si
"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës m
Rama sulmon ashpër oficerin Nuhu që denoncoi djalin e deputetit të PS-së Gjatë një takimi me krerët e Policisë së Shtetit, kryeministri Edi Rama, ka folur ndwr tw tjera edhe pwr rastin e Xhisie
"Rrëzoi" Saimir Tahirin, ish-oficeri i antidrogës kërkon kaq para për t'u tërhequr Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani, me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook, ka ironizuar situatën e çë
Ish-drejtori i policisë tregon si do vepronte nëse Xhisela paraqitej tek ai Ish-drejtor në Policinë e Shtetit Ismail Elezi, tregon se ku ka gabuar policia në historinë e Xhisiela Malokut. I ftu
Zbulohen kualifikimet, kush është oficeri Nuhu që Rama e quajti "horr" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reguar sërish në lidhje me akuzat e kryeministrit Rama ndaj oficerit Emiliano Nuhu.
Lau në gjak 25-vjeçaren, hetimi zbulon se si u ndihmua djali i deputetit Në dy ditët e hetimit nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) janë konstatuar një sërë shkeljesh në t
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
Dëshmia e oficerit, Balla: Sajesë, e provoj në gjyqin me Bashën Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas denoncimit të bërë ditën e sotme nga oficeri i policisë Emiljano Nuhu, i cili ngr
Dëshmia tronditëse e oficerit Nuhu, Basha tregon emrat: Ja kush duhet të dalë para drejtësisë Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme pas dëshmisë tronditëse të dhënë nga oficeri Emiljano Nuhu i cili ës
U bënte presion qytetarëve, e pëson keq oficeri i policisë në Gramsh Policia ka ndaluar një oficer policie në Gramsh pasi akuzohet për korrupsion. Ndalimi ka ndodhur në mesnatë nga forc
Në gjendje kritike, makina përplas oficerin e policisë Një oficer i Policisë Kufitare të Kakavijës është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe bëhet me dije se
“Oficeri i çau kokën një vajze”, policia reagon për denoncimin e Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital ka bërë një denoncim se një oficer policie në Krujë i ka vend
Gjendet i vdekur oficeri i ushtrisë shqiptare Një oficer i forcave të ushtrisë shqiptare i ka dhënë fund jetës në orët e para të ditës së sotme. Ai shërbente në Bu
Djali i deputetit kërcënoi me jetë oficerin? Reagon Policia e Shtetit Drejtoria e Policisë në Tiranë ka reaguar për denoncimin e bërë nga ish kryeministri Berisha. Referuar mesazhit thuhe