999 rezultate për

oficereve

I shisnin pasaporta kriminelëve shqiptarë, kapet grupi i oficerëve në Greqi Policia greke ka goditur një rrjet prej 33 personash mes tyre dhe oficerë policie, të cilët pajisnin me karta identiteti
"Fabrika" e shqiptarëve habit policin britanik: Në 20 vjet, s’kisha parë një të tillë Dy emigrantë të paligjshëm shqiptarë janë burgosur për drejtimin e një fabrike droge prej 450,000 paund në Birmingham. P
Urdhri sekret i ish-kryepolicit Haki Çako: Shkatërrimi i përgjimeve prishi hetimet për fushën e kanabisit Më 28 korrik 2016, forcat e policisë së komisariatit të Mallakastrës ndërmorën një operacion antidrogë në fshatin Aranit
Arrestimet e protestuesve, Basha: Plan diabolik i Ramës, thirrje oficerëve dhe prokurorëve të mos binden Kryetari i opozitës Lulzim Basha dha një deklaratë për shtyp lidhur me arrestimet e fundit të protetsuesve në Librazhd.
Deklarata e fortë: Agimi i Artë po kërkon emrat e oficerëve të RENEA-s Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se partia ekstremiste Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që ekzekut
Dhunuan 34-vjeçarin, nisin hetimet ndaj dy oficerëve në Korçë Korçari Mariglen Muka pretendon se është dhunuar nga policët në komisariat e këtij qyteti. Ai u shoqëruar si i dyshu
Përgjimet e oficerëve të policisë, deputeti tregon lidhjen me Tahirin Përgjimet e pubikuara sot në media ku flitej për bisedat me tre oficerëve të policisë të lidhur me trafikun e drogës jan
Në disa njësi speciale të ARM, asnjë shqiptar Numri i shqiptarëve në njësitet speciale të ARM-së edhe më tej vazhdon të jetë shumë i ulët. Në disa njësi, si ajo e “Uj
Deputeti i PD-së: 3 emrat që pengojnë arrestimin e ish-oficerëve të policisë Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka akuzuar drejtpërdrejtë për mosarrestimin e tre ish-oficerëve të Polic
Pavlopulos: Maqedonia ka qenë dhe do të mbetet greke! Presidenti grek Prokopis Pavlipulos në fjalimin e tij në Klubin e oficerëve në Selanik sërish akuzoi Maqedoninë për fals
Grabitën argjendarinë, kush është “skifteri”shqiptar i arrestuar dje Ai shkaktoi shumë bujë në Maltë pas grabitjes që bëri në një argjendari pak ditë më parë. Ai është Daniel Muka 22 vje
Blindohet Londra, ja automjetet super të sofistikuara që po patrullojnë nëpër qytet (FOTO LAJM) Pas sulmit terrorist në “Westminster”, nëpër rrugët e Londrës janë dislokuar automjetet më të rënda të patrullave polico
Arrestohet nëna 32-vjeçare, rreh dhe dëmton djalin 9-vjeçar Policia e Tiranës ka vënë në pranga një nënë 39 vjeçare e cila akuzohet se ka dhunuar djalin e saj vetëm 9 vjeç duke i
Mbahet forumi i parë i nënoficerëve të lartë të FSK-së Në Ministrinë e Forcës së Sigurisë së Kosovës, zhvilloi punimet Forumi i parë i nënoficerëve të lartë, nën organizimin e
Nishani "bombë" ndaj qeverisë: Dosja me oficerë policie të inkriminuar fle në zyrën e Tahirit Presidenti i Republikës, Bujar Nishani bëri një deklaratë bombë gjatë emisionit “Të Pa Ekspozuarit” në Oranews, duke dek
HELIKOPTERËT/ Pazari që "hëngri" 8 jetë, karrierën e 2 oficerëve dhe miliona euro dëm financiar Nga Albeu.com Rrëzimi në rrethana ende të paqarta i helikopterit të Forcave Ajrore Shqiptare “EC 145” duke shkak
Pranga 4 oficerëve në Rinas, kalonin emigrantë për azil Policia ka njoftuar se 4 oficerë janë vënë në pranga, pasi akuzohen se kanë shpërdoruar detyrën. Sipas prokurorisë së
"Bomba 34" / 350 milionë euro për vëllain e Jankullovskës? Update - Në bisedën telefonike mes kryeministrit Gruevski dhe drejtorit të kompanisë energjetike ELEM, Vllatko Çingosvki
Thaçi: Suksese Forcat e Armatosura të Kosovës! Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka thënë se është i kënaqur me numrin e oficerëve nga Kosova që janë pranuar në Akademin
Mbetet në burg vrasësi i dyfishtë në Laç Gjykata e Laçit vendosi masën e sigurisë arrest me burg për Altin Pirolin me akuzën e vrasjes së vëllezërve Andre Cara d