999 rezultate për

oficeres

Berisha: Pas oficeres, ky është polici që do të "fundosë" Tahirin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook shkruan se përveç oficeres së policisë dhe Zaganit, ësht
Berisha: Ju tregoj kush e nxorri emrin e oficeres që do të “fundoste” Tahirin Pas fjalës së Enkelejd Alibeaj në Kuvendin e Shqipërisë ku lexoi raportin nga Këshilli i Mandatëve nga ana e opozitës, f
"Bledi Çuçi ka fotografuar dëshminë e ish-oficeres", gazetarja rrëfen skandalin Gazetarja Klodiana Lala ka folur në studion e emisionit “Opinion”, ku ka deklaruar se policia italiane ka dërguar katë
Vdekja e oficeres 26-vjeçare, fjalët prekëse të kolegut të saj Ajo u nda nga jeta në lule të rinisë. Pasioni që të bëhej oficere në radhët e Policisë së Shtetit, por edhe dëshira për
Vdekja e oficeres së re, zëdhënësi i policisë i kushton një mesazh prekës (FOTO LAJM) Xhulia Zyfi, efektivja e re e policisë, humbi jetën dje pas një hemoragjie cerebrale, pësuar 3 javë me parë në Akademinë
Momentet e tmerrit kur terroristi sulmon policen në aeroportin e Parisit (VIDEO) Pamje të reja nga sulmi në aeroportin Orly të Parisit janw publikuar sw fundmi. Kamerat e sigurisë kanë arritur që të
Zbulohet menjëherë nga "tatuazhi" Tatuazhi që ka në fytyrë e që shkruan GOD (ZOTI), e bëri këtë femër nga Ohio, shumë lehtë të identifikueshme nga policia