999 rezultate për

oferten

Griezmann "shuan" zërat, zbulon raportet e tij me Messin Prej kohësh flitet për një marrëdhënie “të akullt” mes Lionel Messit dhe Antoine Griezmann, ndërsa edhe ish menaxheri i
E bujshme nga Anglia, Man City ka gati ofertën faraonike për Mesin Sipas mediave britanike, Mançester Siti është gati të ulet në bisedime për Lionel Mesin dhe gati ka një marrëveshje fara
Presidenti i Bayernit vendos në lëvizje klubet evropiane: Nuk rinovojmë me Alaba Presidenti i Bayern Munich-ut, Herbert Hainer ka befasuar të gjithë duke konfirmuar se nuk do këtë rinovim të kontratës
Mega plani i Juves për Mbappe: 400 milionë euro dhe shërbimet e Ronaldos Juventusi është duke u përgatitur që të përdor Cristiano Ronaldon në ofertën e tyre për yllin e Paris Saint-Germainit, K
Barcelona nis ofertën e fundit për Garcian, palët pritet të arrijnë marrëveshjen Gjasat janë maksimale që Eric Garcia të nënshkruajë sot me Barcelonën. Barcelona është në nevojë për një lojtar qendë
Barcelona rrit ofertën për mbrojtësin e Man.City-t, marrëveshja shumë afër Eric Garcia është dëshira kryesore e Barcelonës në këtë fund të merkatos. Barcelona kanë intensifikuar negociatat e t
Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn, Gattuso e do në skuadër Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Sp
Milani ofron 30 milion për Bakayokon, Chelsea nuk pranon Telenovelës "Tiemoue Bakayoko" nuk po i vjen fundi. Milani vazhdon të ushtrojë presion mbi Chelsea-n për të arritur te k
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Barcelona beson te Fati, refuzon ofertën e majme nga gjigandët e Premier League Barcelona beson shumë te Ansu Fati dhe për talentin e saj i cili pak ditë më parë u bë pjesë zyrtare e skuadrës së parë,
Allegri refuzon ofertën prestigjioze Massimiliano Allegri është akoma në kërkim të një stoli. Trajneri livornez është pa ekip prej një viti dhe sezoni 202
Sot dita vendimtare? Lacio paraqet ofertën e fundit për Muriqin Sot pritet të jetë dita vendimtare për kalimin ose jo të sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes, Vedat Muriqi te Lacio.
Tare rrit ofertën, Muriqi më pranë Lazios Lazio rrit ofertën për Vedat Muriqin dhe lajmet që vinë nga Turqia për një mbyllje me sukses të operacionit janë shpresë
PSG ka gati ofertën për Allegrin Antonio Conte zgjodhi të vazhdoj me Interin, kështu që Paris Saint-Germain tani duket se është destinacioni më i mundshë
Man City ka gati ofertën për Barcelonën, ofron tre lojtarë për Messin Manchester City do të përfshijë sulmuesin Gabriel Jesus si pjesë e një marrëveshje të guximshme shkëmbimi prej tre lojta
Chelsea pranë goditjes së rradhës në merkato, Leverkusen pranon ofertën për Havertz Kai Havertz do të bëhet përfundimisht një lojtar i Chelseas. Bayer leverkusen ka pranuar ofertën e skuadrës londineze
Kriza politike në Bjellorusi, Amerika thirrje Minskut: Pranoni ofertën e kryesisë së OSBE-së Pas mbështetjes nga Bashkimi Evropiane dhe kancelarët gjermane, Angela Merkel dhe Presidentit francez, Emanuel Macron që
Messi ribashkohet me Guardiolan te City? "Citizens" nisin ofertën drejt Barcelonës Lionel Messi mund të përfundojë te skuadra e Manchester City. Manchester City janë gati të bëjnë çmendurinë për t’i r
Man.City bën ofertën e parë për Koulibaly, e papërfillshme për Napolin Që kur CAS mori vendimin për të hequr pezullimin e Machester City-n nga kompeticionet europiane, ka ndryshuar me 360 gra
Napoli heq dorë, Lazio e Inter rrisin ofertën për Kumbullën Veronës dhe Marash Kumbullës do t’i duhet thjesht të zgjedhin ofertën më të volitshme ekonomike dhe sportive këtë verë,