999 rezultate për

oferte

Schalke 04 i bën ofertë Ibras, duke ironizuar me fjalët e tij Schalke 04 i bën thirrje Zlatan Ibrahimovic të transferohet në Bundesliga për të mbajtur veshur fanellën e Bluve Mbretër
Wanda Nara sërish në aksion, PSG-ja i bën super ofertë Icardit PSG është bindur përfundimisht dhe dëshiron të ushtrojë opsionin e blerjes për sulmuesin Mauro Icardi. Lajmi raportohet
Spalleti pranë klubit të njohur të Serisë A Luciano Spalletti ishte në qendër të vëmendjes muajin e kaluar, pasi u përfol si zëvendësuesi I Marco Giampaolos te Mila
Stadiumi kombëtar e ka një emër, bëhen të ditura detajet e marrëveshjes “Arena Kombëtare”, e njohur me këtë emër deri më tani, tashmë ka një tjetër emër: “Air Albania Arena”. Kompania ajrore k
Më i miri i momentit, Lewandowski dëshiron Realin Robert Lewandowski është i gatshëm të largohet nga Bayern Munichu për t’u transferuar në Real Madrid. Los Blancos duhet
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
PSG-ja bën ofertë tunduese për yllin e Milanit Pas largimit të Genaro Gattusos nga stoli, për Lukas Paquetan ka ndryshuar e gjithë panorama te Milani, aq sa me Marco G
Reali ofertë të "çmendur" për Kante Chelsea mund të jetë shënjestra e një sulmi tjetër të Real Madridit në merkato, me gjigantët spanjollë të cilët po proje
Je startup? AllWeb Albania ka një ofertë për ty AllWeb Albania, Konferenca më e madhe e Marketingut Dixhital në Tiranë ka një ofertë për të gjithë startup-et duke u mun
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
Mandzukic po ikën nga Juve, pranon ofertën me shumë zero nga Katari Edhe pse ka qenë një nga lojtarët që aktivizohej më shumë nga Massimiliano Allegri për shkak edhe të përshtatshmërisë së
Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj
United ofroi 75 milion euro për Kroos, pse dështoi transferimi? Gjatë kësaj verë Manchester Unitedi ka bërë një ofertë për mesfushorin e Realit, Toni Kroos. Sipas mediave angleze "D
U la jashtë Champions-it, Can akuzon Sarrin: Kisha ofertë nga PSG, por zgjodha Juven Emre Can dhe Mario Mandzukic u lanë jashtë Championsit nga tekniku Sarri, ndërsa kjo nuk i ka pëlqyer aspak mesfushorit
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Sherri me Wandan në orët e para të mëngjesit, si e pranoi Icardi ofertën e PSG-së Mauro Icardi iu bashkua dje në orët e fundit të merkatos PSG-së duke braktisur Interin me polemikash pa fund. Por për
Është i pa punë, Andi Krasta mer ofertë zyrtare nga ky TV Drejtuesi i Gazetës Express dhe T7, Berat Buzhala, i ka bërë ofertë publike moderatorit shqiptar Adi Krasta të vijë në K
Edhe pas refuzimit të trefishtë nga LDK-ja, Vetëvendosje vazhdon ta shqyrtojë ofertën për koalicion Ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, përmes një shkrimi në facebook iu përgjigj kandidates për kryemi
Nënkryetari e refuzoi, megjithatë Mustafa mbledh LDK-në pas ofertës së Kurtit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, pas shumë takimesh të pa frytshme me Isa Mustafën për koalicion parazgjedho