999 rezultate për

ofertave

De Bruyne nuk pajtohet me ofertën City-t, konsideron dëgjimin e ofertave të tjera Manchester City është duke hasur vështirësi që ta bind mesfushorin Kevin de Bruyne, të nënshkruajë kontratën e re. Be
Pogradecari Zguro e mbyll me Tuslan, në pritje të ofertave Vangjel Zguro, pogradecari që ka luajtur me shumë skuadra në elitën e vendit tonë, por edhe në Kategorinë e Parë, me Pog
Shumë skuadra të mëdha pas tij, Muriqi flet rreth ofertave Vedat Muriqi është futbollisti shqiptar më në formë. Sulmuesi nga Kosova ka shkëlqyer me fanellën e Fenerbahces në filli
Ja si e bindi PSG-ja Mbappen pas ofertave të Realit dhe United Gjigandët Francez të PSG kanë bërë një punë të palodhur për të mbajtur në skuadër yllin Kylian Mbappe, shkruan Albeu.com
S’kualifikohen ofertat e paraqitura për Unazën e Re Kryetarja e ARRSH, Sonila Qato në një dalje për mediat njoftoi se janë s’kualifikuar të gjitha ofertat e paraqitura për
Kush janë 6 kompanitë që kanë marrë pjesë në garë për "Unazën e Madhe" Pas skandalit me firmën që kishte fituar tenderin e Unazës së Madhe, së fundmi raportohet se ARRSH ka mbyllur procesin e
Trondit Ikardi: Jam në pritje të ofertave Sulmuesi i skuadrës së Interit, Mauro Ikardi është ndër lojtarët më deçiziv te zikaltërit. Kjo ka bërë që shumë klube eu
Tottenham nxjerr në shitje Dembelen Sipas The Mirror, Tottenhami ka nxjerrë në shitje mesfushorin Mousa Dembele. 30-vjeçari nuk ka negociuar për një kont
Hysaj i kthen shpinën ofertave të gjigantëve anglez, gati për rinovimin e kontratës Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares Elseid Hysaj, nuk pëlqen kalimin tek gjigantët anglez si Manchester Unitedin dhe Arsena
Heynckes u mbyll derën ofertave për Lewandowskin Jupp Heynckes nuk e diskuton mundësinë e largimit të sulmuesit, Robert Lewandowski gjatë merkatos së verës. Për pola
Tare i'u përgjigjet ofertave të klubeve për Saviç Igli Tare po punon me ritme të larta për merkaton e janarit. Një nga çështjet e nxehta në kampin bardhekaltër është ajo
E premtja e zezë, kaos dhe dhunë mes blerësve (VIDEO) Black Friday "e premtja e zezë" njihet si dita ku dyqanet hapen në orët e para të mëngjesit dhe mbahen të hapura deri n
Milan i gatshëm të përcjellë Baccan, por ky iu bën bisht ofertave Bacca ka kundërshton një ofertë të ardhur nga Turiqa. Carlos Bacca është i gatshëm të largohet nga AC Milan, por ai d
Nolito flet për të ardhmen: E kam të vështirë të zgjedhë midis ofertave Spanjolli Nolito ka folur për të ardhmen e tij. Lojtari zyrtarisht ka pohuar se e ardhmja e tij është larg Manchester C
Simeone gati të rikthejë të preferuarin e tij Diego Costa thuhet se është afër rikthimit të Atletico Madrid. Sipas "The Sun", nënshkrim i skuadrës së Diego Simeone
DETAJET/ Hileja e ofertave të "Vodafone" dhe "Telekom Albania" (FOTO LAJM) Ka të paktën një javë që abonentët e kompanive celulare “Vodafone Albania” dhe “Telekom Albania” (ish-AMC sh.r) përballe
Në Deçan mund të blesh makinë edhe me 150 euro (DOKUMENT) Komuna e Deçanit, që drejtohet nga Rasim Selmanaj i AAK-së ka vendosur t’i qes në shitjet veturat e konfiskuara. Në n
Kërkimi i naftës në tokë dhe det, Qeveria shtyn afatin për ofertat Ministria e Energjisë ka vendosur të shtyjë afatin e dorëzimit të ofertave për blloqet e lira të naftës që do tu jepen k
Del Piero: Do vazhdoj të luaj Legjenda e Juves, Alessandro Del Piero është shprehur se mund të largohet nga Australia, por ai do të vazhdojë të lujaë
Kule: Do të rishikojmë kriterët për masterat Kriteret për master në arsimin e lartë do të rishikohen. Sipas rektorit të Universitetit të Tiranës, Dhori Kule kredite