999 rezultate për

ofertat

1 milion e 100 dollarë, këngëtari shqiptar tregon ofertat që i kanë bërë për një natë Përpos deklaratës që bëri për Tunën, në videon përmbledhëse që do të transmetohet e plotë të shtunën në Pop Culture, Rob
Real Madrid kërkon përforcime, dëshiron këta dy lojtarë Real Madridi është duke përgatitur ofertat për transferimin e dy futbollistëve në merkaton e janarit. Sipas "Don Balo
Takimi i madh, sot vendoset nëse Modriç qendron tek Real-i apo ikën tek Interi Real Madridi do të takohet sot me Modricin për ta sqaruar të ardhmen e lojtarit, pas interesimit të Interit, shkruan Mar
Shkelqeu me Danimarkën, vijnë ofertat e para për portierin Portieri i Danimarkës, Kasper Schmeichel është një nga portierët më të mirë në Premier League, dhe këtë gjë e vërtetoi e
Bayern Munich pret ofertat për Jerome Boateng Kryetari i klubit Karl – Heinz Rummenigge ka pranuar që gjermani mund të largohet nga klubi këtë verë. Jerome Boateng
Interi refuzon 60 milion euro për mbrojtësin e talentuar Sipas Corriere della Sport, Manchester City dhe Manchester United kanë dështuar për të transferuar mbrojtësin e Inter-it
Isco refuzon ofertat: Jam në klubin e duhur Isco është padyshim një nga lojtarët më të spikatur tek Real Madrid, edhe pse vetëm në pesë takime të këtij sezoni ka ar
Roma i refuzon të gjitha ofertat për Cengiz Under Cengiz Under ka shkëlqyer me Romën këtë edicion dhe ndeshjet e tij të mira kanë bërë që për të të interesohen skuadrat e
Menaxheri i Hysajt zbulon ofertat për shkodranin Menaxheri i Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube të Prem
Blendi Fevziu tregon ofertat: Refuzova të bëhem deputet apo ministër Gazetari Blendi Fevziu ka folur për Class, disa nga detajet që askush si dinte për jetën e tij private. Blendi ka tre
Largimi nga Portokallia, Xhoda: Ofertat janë joshëse Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Irgen Çela i njohur si Xhoda, është një nga artistët që preferon të qëndroj
PSG e njerr në shitje por ofertat vijnë nga super ekipe Kurzawa mendohet se është njëri nga lojtarët që mund të largohen nga Parc des Princes në fund të sezonit. Sipas mediu
De Bruyne tregon ofertat që ka refuzuar për t'iu bashkuar Cityt De Bruyne u largua nga Wolfsburg në vitin 2015 për City për një shifër të raportuar rreth 70 milionë euro. De Bruyne
Benzema refuzon ofertat nga jasht Europës Karim Benzema nuk e ka qëndrimi te Reali në verë të sigurtë. Agjenti i tij ditët e kaluara ka marrë një ofertë prej
Nainggolan shpjegon pse i refuzoi ofertat e Interit dhe Chelseat Mesfushori i Romës, Radja Nainggolan ka shpjeguar refuzimin për kalimin tek Inter, Chelsea dhe Kinë në të kaluarën. N
Ka 500 mln $ pasuri, Beyonce fotografohet duke gjurmuar ofertat (FOTO LAJM) Beyonce provoi se i pëlqen të blejë me ulje dhe të kapë artikuj me ofertë, pasi u fotografua bashkë me vajzën e saj Ivy
Salah motivohet që t'i refuzojë ofertat nga Reali ose Barcelona Mohamed Salah është njëriu më i përfolu në të gjitha mediat sportive botërorre. Por forma e tij nukka lënë pa i shpëtuar
Vajza e deputetes së PD-së tregon ofertat: Do zgjedh të jem pjesë e një emisioni Ada Deda, vajza e ish deputetes demokrate Albina Deda është lakuar në media përshkak të pamjes së saj mjaft tërheqëse dh
Nainggolan tregon ofertat që ka refuzuar për të qendruar tek Roma Në çdo merkato, Nainggoln ka qenë i lidhur me një largim të mundshëm nga Roma. Nainggolan para parave dhe trofeve ka
Aubameyang flet rreth vendimit të marrë për t'u transferuar tek Arsenal dhe ofertat nga Kina Pierre-Emerick Aubameyang këmbëngul se është i lumtur me vendimin e tij për t’u bashkuar me Arsenalin nga Borussia Dort