999 rezultate për

oferta

Interi insiston për Kumbullën, kjo është oferta e fundit Interi hidhet me prepotencë në sulm për mbrojtësit e Kombëtares Shqiptarë, Marash Kumbulla, i cili ka shkëlqyer gjatë
I ati i Endri Çekiçit: Kemi marrë oferta nga Spanja dhe Turqia, momenti të ndryshojë skuadër Ish-futbollisti i Shpresave Endri Çekiçi mund të ndryshojë skuadër duke filluar nga sezoni i ri. endri cekici I ati
Allegri ka dy oferta në tavolinë, bëhet fjalë për këto ekipe Pas një pushimi të gjatë, trajneri italian, Massimiliano Allegri, pritet të marrë drejtimin e ndonjë skuadre për sezonin
Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
E zbulon Malaj: Cilës parti opozitare i ka ofruar Rama të futet në qeveri Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka thënë mbrëmjen e sotme se kreu i PAA Agron Duka ka pasur oferta nga mazhoranca a
Çmimi i Koulibaly nuk lëviz, pavarësisht krizës financiare të klubeve Skuadra e Napolit nuk e ka ndërmend që ta shesë lirë mbrojtësin, Kalidou Koulibaly. Presidenti i Napolit, Aureloi De
E pranon De Laurentis, Koulibaly dhe Ruiz mund të largohen për 100 milionë euro Qendërmbrojtësi senegalez dhe mesfushori spanjoll po vëzhgohen nga skuadrat më të mëdha evropiane. Napoli janë të ven
Të gjithë në kërkim të Theo Hernandez, i vijnë oferta nga shumë skuadra S’ka asnjë si Theo në Serie A sipas agjentit, Manuel Garcia Qullion. Theo Hernandez është duke shkëlqyer në Serie A m
Chiellini: Isha 2 herë afër largimit nga Juve, ju tregoj ofertat e dy ekipeve Giorgio Chiellini e ka zbuluar se ka qenë afër largimit nga Juventusi, pasi kishte oferta nga Real Madridi dhe Mancheste
Në Barcelonë "zbarkon" oferta e Liverpoolit për yllin e dështuar The Reds janë të interesuar për Ousmane Dembelen. Siç raporton gazetari i njohur italian Gianluca Di Marzio, Liverpoo
Napoli në ndjekje të Milot Rashicës, pritet oferta zyrtare në drejtim të Werder Bremen Milot Rashica pritet që të ndryshojë skuadër këtë verë. Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Napoli e ka ndje
Rashica largohet nga Werder? Reagon klubi gjerman S’ka oferta e as kontakte mes klubeve për Rashicën. Klube të shumta nga Anglia dhe Italia sipas shumë mediave interes
Interi i mbyll "derën" PSG-së për Icardin Vazhdojnë bisedimet mes Interit dhe Paris Saint Germain për kalimin përfundimtar të Mauro Icardit në Parc des Princes, m
"Lum" ofertash, Verona zbulon çmimin e Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hell
Myrto Uzuni: Kam 2 oferta nga La Liga, pandemia më ndali në momentin më të mirë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe i Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci, Myrto Uzuni, foli për periudhën në izolim dhe z
Dy klube kanë bërë oferta zyrtare për Miralem Pjanic Barcelona dhe Paris Saint-Germain kanë bërë të oferta zyrtare për mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, me gjigantët
Ka vendosur të largohet nga Napoli, vjen oferta e parë po nga Serie A për Hysajn Është "Zonja e Vjetër" ajo që dëshiron shërbimet e shkodranit Hysaj, një mënyrë kjo për të kënaqur edhe trajnerin Mauriz
Pedro "zgjon" Romën: Jam i hapur për oferta Ndërsa pritet të kuptohet nëse dhe kur do të rinisin garat e futbollit, skuadrat tashmë kanë filluar të përgatiten për d
Milani akoma më pranë "dështimit" të Realit, gati oferta Sulmuesi i Real Madrid, Luka Jovic, duket gjithnjë e më pranë Milanit. Sipas "Sport Mediaset", ai ka qenë tifoz me ku
Bruno Dita: Kam dy oferta, asnjë kontakt me Skënderbeun për rrogat Mesfushori i Skënderbeut, Bruno Dita, po përgatitet për vijimin e sezonit me shpresën që të kthehet në fushë sa më shpej