999 rezultate për

ofertĂ

E BUJSHME/ Ronaldon e dĂ«shiron klubi ku u bĂ« i njohur, ja oferta qĂ« pritet t’i bĂ«jnĂ« Juventusit Mançester Junajtid mendon rikthimin e bujshĂ«m tĂ« Kristiano Ronaldos. Sipas asaj qĂ« shkruan “Don Balon”, “djajtĂ« e kuq
"Lum" ofertash, Upamecano vendos mos largohet në janar Mbrojtësi i RB Leipzig, Dayot Upamecano, pavarësisht interesimit të madh nga klubet e mëdha evropiane, do qëndrojë në Le
E konfirmon agjenti i Hasajt: Me 51% nuk rinovon me Napolin, kemi oferta edhe nga jashtë Kontrata e Elseid Hysajt me Napolin skadon në qershor të këtij viti, por që prej ditës së djeshme, mbrojtësi shkodran i
De Bruyne nuk pajtohet me ofertën City-t, konsideron dëgjimin e ofertave të tjera Manchester City është duke hasur vështirësi që ta bind mesfushorin Kevin de Bruyne, të nënshkruajë kontratën e re. Be
Raiola ka pranuar oferta nga Interi dhe Juventusi për Donnarumman Milani thuhet se ka ofruar një marrëveshje të re me përfitime prej 7 milionë euro për Gianluigi Donnarumman, por Mino Ra
Oferta nga Kina për Cuadradon, ky është vendimi i Juventusit Mbrojtësi i Juventus, Juan Cuadrado, ka pranuar një ofertë nga Kina, thuhet se oferta është ekonomikisht e mirë për kolu
Policja kosovare "çmend" mediat britanike, i vijnë oferta të shumta pas publikimit të fotos Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saj pr ovokuese. Ajo ka kohë që poston
EKSKLUZIVE/ Zguro "braktis" SHBA dhe rikthehet në Shqipëri, "lumë" ofertash për pogradecarin Pogradecari, Vangjel Zguro, i cili prej 2 vitesh ndodhet në SHBA, ka mbyllur kontrantën me ekipin amerikan, FC Tulsa, dh
Gati oferta, drejtuesit e Realit të bindur për afrimin e Mbappe Real Madrid është shumë i sigurt se do ta përfundojë një marrëveshje me PSG për Kylian Mbappe për vitin e ardhshëm, sipa
Juventus dhe Interi duan Felix, ja ofertat e tyre Edhe pse sezoni evropian është duke u zhvilluar, thashethemet për tregun e transferimeve nuk ndalen dhe tani Paulo Dybal
Granit Xhaka nuk e ka vendin e sigurtĂ« te Arsenali, "topçinjtĂ«" presin oferta Mesfushori Granit Xhaka Ă«shtĂ« duke ‘luftuar’ qĂ« tĂ« shpĂ«tojĂ« karrierĂ«n tĂ« Arsenali. Trajneri i "Topçinjve", Mikel Arte
Zbulohet oferta "faraonike" e PSG-sĂ« pĂ«r Mbappen, i lĂ« pas tĂ« gjithĂ« 0 milionĂ« euro neto nĂ« sezon. Kjo Ă«shtĂ« shifra qĂ«, sipas shtypit francez, Paris Saint-Germain Ă«shtĂ« gati t’ia garantojĂ«
Nacho vendos mos largohet nga Reali edhe pse ka shumë oferta Mbrojtësi i Real Madridit, Nacho Fernandez insiston se nuk mendon të largohet nga klubi gjatë verës. Spanjolli në dy
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derĂ«n Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndĂ«rmend qĂ« ta presĂ« pafundĂ«sisht. Gazeta katalanase “SPORT”
Oferta marramendëse: Sa do i kushtojë Shqipërisë identifikimi biometrik në zgjedhjet e 25 Prillit? 25 Prilli i vitit që vjen përkon me datën e zgjedhjeve në vendin tonë. Ashtu sikundër është raportuar, në këto zgjedhje
35 milion euro dhe një goleador, oferta e fundit për Paulo Dybala Juventusi dhe Paulo Dybala mund të ndajnë rrugët së shpejti. Marrëveshja për rinovimin e kontratës mungon dhe arsyet jan
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
Lajm i bujshëm nga Spanja: Dy super-oferta për Ronaldon Vijon të flitet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Sulmuesi 35-vjeçar, i cili ka një kontratë me Juventusin deri në
Emerson pranë "divorcit" me Chelsea, nuk mungojnë ofertat nga Serie A Chelsea dhe Emerson Palmieri do të ndahen në merkaton e janarit. Mbrojtësi italian që tashmë e ka humbur edhe vendin e t