999 rezultate për

ofenduar

Skandal në Korçë, tifozët akuzojnë për tolerim dhe grinden me Radas "Ujqërit e dëborës" pas ndeshjes kanë akuzuar lojtarët për tolerim ndaj Tiranës. Pas përfundimit të takimit i vetmi që m
Di Francesco mohon të ketë ofenduar Costan: Le të vdes sot Lojtari i Juventus, Duglas Costa u përfshi në një incident me Federico Di Francesco gjatë ndeshjes Juventus-Sasuolo.
Fieraku vjen në Tiranë e dhunon 19-vjeçaren dhe motrën e saj Dy motra i janë drejtuar policisë pasi një djalë nga Fieri ka dhunuar njërën nga motrat dhe ofenduar tjetrën. Sipas b
Burri nga Gjakova dehet dhe përzen gruan dhe fëmijët Një burrë nga Gjakova në gjendje të dehur ka përzënë nga shtëpia gruan dhe fëmijët e tij. Rastin e ka raportuar vetë gru
Enca pozon provokuese në kishë, fansat shpërthejnë të ofenduar Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. E si gjithmonë komentet vijnë për paraqitjet e saj skenike, që sh
Me fustan të çarë në mes të burrave me xhaketa, aktorja e ofenduar nga kritikat Të shumta ishin polemikat që shoqëruan daljen në të ftohtë të Jennifer Lawrence me një fustan të hollë, për të bërë një
E shau Angela Martinin k**vë, fansja nuk e le me kaq Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Polici sulmon një grua në Shkup Dje rreth orës 16:30 në policinë e Petrovecit J.K (33) ka denoncuar sulmin nga burr ii saj polic me të cilin tanimë nuk
Griezman maskohet për homazh por përfundon duke u ofenduar si mos më keq Një homazh për Harlem Globetrotters ka sjellë pasoja të pa mendueshme për yllin francez të Atleticos së Madridit, Antoin
Debati fillon me telefon dhe përfundon me thikë Një person është lënduar pasi është përfshirë në një rrahje me dy të tjerë në fshatin Dumnicë të ulët në Vushtrri. Po
Nuk tërhiqet Rama: Nuk kam fyer asnjë gazetar Pas sulmeve të bëra ndaj gazetarëve duke i quajtur ata , të paditur, të palexuar, budallenj dhe në deklaratën e paradit
Sulmohet Policia e Kosovës në Merdarë Një polic është sulmuar në pikëkalimin kufitar në Merdare, përderisa ishte në detyrë. Sipas policisë, raportohet se d
Mos shantazhoni se e pësoni Në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë një person ka raportuar se përmes rrjetit social Facebook. "Eshtë shantazhuar
Masakruan me thikë 22-vjeçarin, autorët: Na ofendoi, s’donin t’a vrisnim Ka nisur seanca gjyqësore për 4 të arrestuarit për vrasjen e 22 vjeçarit Marvi Mihali, ngjarje e cila ndodhi para 3 ditë
Ylli i Britain’s Got Talent sulmohet me gurë Këngëtarja britanike Susan Boyle është sulmuar fizikisht dhe është ofenduar në një stacion autobusi në qytetin skocez, W
Kreu i Bashkisë Pukë ofendon mjeken: Ti je invalide nga trutë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të qytetarit dixhital, ku sipas tij kryetari i PS-së n
VMRO i përgjigjjet Edi Ramës: Ke ofenduar Maqedoninë, po harron turqit... VMRO-DPMNE-ja, me anë të një njoftimi për shtyp ka deklaruar se ofendimet e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, nuk
Millosheviçi është ofenduar në Hagë nga një serb Ish presidenti serb Sllobodan Millosheviç, i cili gjykohej për krime lufte dhe gjenocid në Kosovë dhe Bosnje, në Tribuna
Shqiptarët dynden për ta ofenduar, arbitri gjerman mbyll faqen e Facebook-ut (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë e kanë përjetuar keq humbjen 0¬-3 në shtëpi përballë Izraelit, dhe për ta fajtori kryesor është padysh
Harta e vendeve që ka ofenduar Trump, në listë edhe Shqipëria Kandidati republikan për president i SHBA-ve, Donald Trump është ndër kandidatët që ka bërë më së shumti miq dhe armiq n