999 rezultate për

ofendon

"Asnjë shqiptar nuk do të mbesë këtu", maqedonasi nga Manastiri ofendon shqiptarin (VIDEO) Në Manastir një qytetar maqedonas ofendon shqiptarin i cili po e filmon gjithë ngjarjen. “Këtu asnjë shqiptarë nuk do
SKANDAL/ Ndërpritet ndeshja e Champions, gjyqtari ofendon me fjalë raciste trajnerin (VIDEO) Është ndërprerë papritur sfida në Paris mes nënkampionëve të Europës PSG-së dhe Bashakshehirit në minutën e 16-të. S
"Është injorant", Ish-mbrojtësi i Juventusin ofendon Ronaldon (FOTO LAJM) Ish-mbrojtësi i Juventusit dhe Torinos, Pasquale Bruno, ka kritikuar ashpër yllin portugez Cristiano Ronaldon gjatë tran
Erion Braçe del nga vetja dhe ofendon rëndë qytetarët: O b*le! (FOTO LAJM) Takimi Bashës me taksistët ditën e djeshme nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga zëvëndës kryeministri Erion Braçe. "
"Si m*t", Eliona ofendon ndjekësin që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM) Eliona Pitarka ka treguar se këtë verë është më në ormë se kurrë. Aktorja i ka vënë flakën rrjetit me fotot me bikini
"Si m*t", Eliona ofendon ndjekësin që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM) Eliona Pitarka ka treguar se këtë verë është më në ormë se kurrë. Aktorja i ka vënë flakën rrjetit me fotot me bikini
Dalin pamjet, kryebashkiaku i Matit ofendon keq anëtarin e këshillit: O legen! (VIDEO) Bashkitë e PS nuk gjejnë qetësi edhe pse kontrollojnë 100% të pushtetit vendor, pa opozitë dhe pa asnjë kundërshtar poli
Moderatorja shpërthen keq ndaj ndjekëses dhe ofendon: Dridhesh për një sanduiç! (FOTO LAJM) Moderatorja Dajana Shabani ka shpërthyer sërish ndaj një komentuesje në Instagram. E njohur tashmë për mospranimin e kri
"Ku e ke bossin e madh?", Fjoralba revoltohet dhe ofendon ndjekësin (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Fjoralba Ponari nuk nevrikoset anjhërherë, është momenti të ndërroni opinion pasi një nga ndjekësit në I
"Parashikimi i m*tit", gazetari shqiptar ofendon publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) "A je e lidhur me ndonjë boss droge që s'duhet ta dimë?" Ishte kjo pyetja e gazetarit shqiptar, Flavio Qarri ndaj këngët
Lleshaj merr në mbrojtje Shahinin dhe ofendon maturantët e pedagogët: Skizofrenë! "Të gjithë ata skizofrenë që shajnë Besën për provimin e Maturës Shtetërore..." Kështu e ka nisur shënimin e tij mini
Këshilltari i LSDM-së, kërkon vrasjen e shqiptarëve dhe i ofendon LSDM po shfaq shenja nervozizmi dhe fjalor të pakursyer ndaj shqiptarëve në një fushatë nacionaliste kur edhe përfaqësue
''Pulë e keqe'', deputetja ofendon publikisht Vjosa Osmanin Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu e ka quajtur “pulë të keqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani, pasi ajo ka dalë kundër
COVID-19/ I kërkoi të mbante distancën, i riu ofendon dhe kërcënon drejtorin e Urgjencës Drejtori i Urgjencës së Elbasanit, është përballur me kërcënim gjatë ditës së sotme. Si i dyshuar për ngjarjen, nga a
Plas në studio, Ngjela ofendon gazetaren: Klloune Ishte gazetari Xhevair Zhabina, që tha se Ngjela ka qenë organizator i “21 Janarit”. Kaq ka mjaftuar që të nisin deb
Kaubojsi kërcënon me jetë e ofendon Ramën: Plumb ballit Eduart Ndocaj, ish-deputet,ka qenë vazhdimisht kritikues ndaj kryeministrit, Edi Rama. Lidhur me çështjen e diskutues
"Kush është kjo dhëmbë kalbura!" Noizy ofendon dhe tallet keq me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Noizy i ka hapur rrugë një tjetër sherri në publik me moderatoren dhe gazetaren e njohur Dasara Karaiskaj. Ka qenë re
Fero provokon sherr, ofendon reperin shqiptar poshtë shtëpisë së tij (VIDEO) Prej disa kohësh Fero është në një sherr virtual me reperin e njohur nga Tetova S4MM. Mbrëmjen e djeshme, Fero e ka prov
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Q**t në b**** me Vuçiçin, Stresi ofendon rëndë Ramën LIVE në emision (VIDEO) Reperi i njohur si Stresi, Arkimed Lushaj ka sulmuar live në një emision, kryeministrin Edi Rama. Stresi ka rrëfyer sesi