999 rezultate për

odeta

Lufta e mesazheve, dalin edhe nga PS taktikat për të ndikuar te studentët (FOTO LAJM) Edi Rama do të jetë sonte në emisionin e Alban Dudushit, por nuk dihet nëse përballë tij do të ketë studentë. Ajo që
Odeta Nishani ka një mesazh për shqiptarët Këto janë orët e fundit të Bujar Nishanit si President i Republikës së Shqipërisë dhe Zonja e Parë, Odeta ka dhënë një m
Odeta Nishani: Mbrëmje të bukur për të gjithë shqiptarët Zonja e Parë e Shqipërisë, Odeta Nishani, ka përcjellë një urim për të gjithë shqiptarët me rastin e Vitit të Ri. Ky
Odeta Nishani takohet me Michelle Obama-n në New ­York Zonja e Parë e Shqipërisë, Odeta Nishani ndodhet në New York, së bashku me presidentin Bujar Nishani, në sesionin e 71-t
Prokuroria merr në pyetje Klodeta Dibrën dhe zv/drejtorin e Hipotekave për Shullazin Lidhur me çështjen Shullazi, mësohet se është marrë në pyetje ish kandidatja për postin e rektorit të Universitetit të T
Odeta Nishani pret drejtësi për BSH E ftuar në një emision televiziv, Zonja e Parë Odeta Nishani është ndalur tek lajmi i bujshëm i Bankës së Shqipërisë, te
Gjermeni: Nishanit i ofruam pozicionin ekuivalent të drejtorit Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni pas deklaratës për dorëheqjen të Odeta Nishanit nga kjo Mi
Dorëhiqet Odeta Nishani Odeta Nishani, bashkëshortja e Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, dorëhiqet nga posti i drejtoreshës së Tregut dh
Akuzat, Braçe i përgjigjet Odeta Nishanit Deputeti socialist Erjon Braçe reagon ndaj intervistës së Odeta Nishanit dhënë sot për “Gazeta Shqiptare” ku Zonja e Pa
Odeta Nishani mohon pronësinë mbi godinën e selisë së PD-së Odeta Nishani, bashkëshortja e Presidentit të Republikës reagon ndaj sulmeve të disa deputetëve të Partisë Socialiste mb
Mazhoranca e re shantazh Nishanit, Odeta jo pronare truallit të PD Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka reaguar sot pas akuzave të bëra nga eksponentë të PS-së, sipas të cilave pas v
Odeta Nishani: Dhuna ndaj grave të etiketohet "akt kriminal" Zonja e Parë, Odeta Nishani përmes një postimi në Facebook ka shprehur shqetësimin në lidhje me rritjen e dhunës dhe kri
Odeta Nishani propozon rikthimin e punës vullnetare Zonja e Parë, Odeta Nishani, ka propozuar rikthimin e vullnetarizmit në Shqipëri, për të siguruar një mjedis të pastër.
Odeta Nishani: Tryeza e festave përshesh me gjel deti Katër fëmijë të Fshatit SOS i janë bashkuar familjes së Presidentit Nishani gjatë ditëve të festave. Të vegjlit janë të
Zonja e Parë e vendit rrëfen jetën e familjes presidenciale Zonja e Parë e vendit Odeta Nishani në një rrëfim për rubrikën “Jetë” në gazetën “Shekulli” tregon ditët e para të të qe
Cila është Zonja e Parë e ardhshme e Shqipërisë Mbase nuk e kishte menduar se do të vinte dita kur mediat dhe opinioni publik do të donin të mësonin më shumë për zonjën