999 rezultate për

oculus

Samsung rivalizon Oculus, sjell HMD Odyssey VR Samsung HMD Odyssey VR është këtu dhe paketon ekran të dyfishtë 3,5-inch AMOLED , AKG kufje, dy kamera për ndërgjegjësim
Nuk ndalet Zuckerberg, sjell botën virtuale në Facebook (ViDEO) Facebook ka prezantuar versionin e parë të realitetit virtual në programin e tij. Mark Zuckerberg prezantoi kufjet Oc
Mozilla përpjekje për të sjellë realitet virtual Mozilla po punon për të lançuar një version eksperimental të FireFox që ofron mbështetje për aplikacionet që bazohen në
“Oculus Rift” kufjet më të fundit nga Facebook (FOTO LAJM) Facebook po punon për hedhjen në treg të kufjeve të tij më të fundit “Oculus Rift”. “Oculus Rift” vijnë si produkt i fa
Facebook blen firmën Oculus për 2 miliardë dollarë Rrjeti social Facebook do të blejë firmën Oculus për dy miliardë dollarë. Ndërsa shefi ekzekutiv i kompanisë Facebo