999 rezultate për

octa-core

Galaxy A8 me ekran 5.7 inç (FOTO LAJM) Samsung ka gati modelin e ri Galaxy A8 (SM-A800F), i cili pritet që rë jetë një ndër modelet mesatar më të mirë që ka sj
Samsung Galaxy S6 telefoni më i mirë i 2015-ës (FOTO LAJM) Samsung Galaxy S6 duket se do të ketë një formë ndryshe nga se është përfulur deri më sot në internet. Galaxy S6 spekulo
Galaxy A7 telefoni më i hollë Samsung (FOTO LAJM) Samsung ka prezantuar dy modelet e tij më të fundit në CES 2015, Galaxy A7 dhe Galaxy A5. Samsung Galaxy A7 është ci
HTC Desire, rivali i iPhone 5C Desire i HTC-së mund të mos vijë me një procesor Qualcomm Snapdragon siç ishte paralajmëruar fillimisht por nga një çip