999 rezultate për

oborrin

Shpërthen lëndë plasese në oborrin e një 36 vjeçari në Durrës Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese, në Durrës. Policia bën me dije se nga ky shpërthim nuk
Ndodh çudia në Maqedoni, komshiu legalisht rrethoi me mur oborrin (FOTO LAJM) Një paradoks urban po ndodh në vendbanimin e Paprekshëm në Manastir. Njëmbëdhjetë familje ishin bllokuar ose me një
Dokumentet zyrtare që tregojnë se si Serbia vrau Ukshin Hotin (FOTO & VIDEO) Ekipi i emisionit “Udhëve”, siç shkruan RTK, hulumtoi një kohë të gjatë për rrethanat e zhdukjes së veprimtarit shqiptar
Sherr me shpulla, përfundojnë në polici dy dentistet Një debat mes dy kolegeve stomatologe ka përfunduar në Polici pasi kanë qëlluar njëra tjetrën me shpulla. Një ditë më
Zaimina Vasjari "tërbon" fqinjët, del me bikini në oborrin e vilës luksoze (FOTO LAJM) Ndonëse prej vitesh i ka munguar muzikës, Zaimina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në media, emisione e intervi
Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon brenda në lokal Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në vend. Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të qytetit të Korç
Djalit i vjedhin makinën në oborrin e shtëpisë: 5 mijë euro shpërblim kush ma gjen! Një situatë e pashpjegueshme i ka ndodhur një djali të ri nga një fshat i Vorës, të cilit i kanë grabitur makinën e park
Vajza feston ditëlindjen, Emina përgatit festën në oborrin gjigand të shtëpisë (FOTO LAJM) Vogëlushja e Emina Cunmulajt ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Prindërit janë kujdesur që Mia të ketë një festë sa më të
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Ditëlindje si e Andrrës, super festë në oborrin e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, Andrra Destani ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj së bashku me kë
Wanda Narën nuk e mërzit karantina, del me bikini në oborrin e super vilës (FOTO LAJM) Wanda Nara u shfaq joshëse në fotografinë në bikini. Partnerja e Mauro Icardit nuk po ankohet për qëndrimin e mbyllur
Diell vere, Eranda Libohova zhvishet dhe merr rreze në oborrin e shtëpisë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eranda Libohova po përpiqet t’i marrë më të mirat këtyre ditëve, dhe këtë e ka treguar me një postim në rrje
Në oborrin e Klinikës Infektive në Prizren vendosen tenda për të kontrolluar pacientë Në Spitalin Regjional të Prizrenit, pranë Klinikës Infektive, janë vendosur tenda ku pritet të kontrollohen pacientët të
Deputeti kosovar i kujton Ramës krimet e Vuçiçit: E kam oborrin plot me varre (VIDEO) Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj gjatë një intervistë televizive ka reaguar i indinjuar në l
Vrau ish-gruan dhe vëllain e saj në oborrin e shtëpisë, vetëvritet Fatmir Koleci Ka vrarë veten shtetasi Fatmir Koleci, në kërkim nga policia pasi ekzekutoi me armë zjarri ish-bashkëshorten dhe vëllai
La jetime 3 fëmijë! Ish-burri vret ish-gruan dhe vëllain e saj në oborrin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Mirditën. Vëlla e motër janë gjetur pa jetë në oborrin e banesës. V
"Nuk ke ku shkon", çfarë shkruhej në zarfin kërcënues që gjeti në oborr ish-pjesëtari i UÇK-së Ditën e sotme një qytetar nga Gjakova gjeti në oborrin e shtëpisë një zarf që brenda mbante një mesazh kërcënues. Ai
Gjakovari gjen zarfin kërcënues në oborrin e shtëpisë Një qytetar nga Gjakova ka raportuar në polici se në oborrin e shtëpisë së tij ka gjetur një zarf me përmbajtje kërcënue
Autobusi përplas taksinë, përfundon në oborrin e banesës (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Shkozës, ku një autobus është përplasur me një taksi. Nga pamjet
Disa ide si të ktheni oborrin tuaj të shtëpisë në një parajsë (FOTO LAJM) Kaloni mbrëmje me familjen dhe miqtë tuaj në një tavolinë, duke biseduar dhe ngrënë ushqim të shijshëm, ose në kopsht du