999 rezultate për

obligimin

E konfirmon Tottenham, Son do të përmbushë obligimin ushtarak Ylli i Tottenhamit kishte për detyrë të përmbushte obligimin ushtarak për një muaj, por sukseset në futboll e shtynë rea
Sheffield – Manchester United, formacionet zyrtare Manchester United e pret një transfertë e vështirë ditën e sotme përballë Sheffield United. Vendasit renditen më lart
Voton Lutfi Haziri, fton qytetarët ta kryejnë obligimin qytetar Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, sapo ka votuar në shkollën fillore “Ab
Zonja e parë hedh votën (FOTO) Zonja e parë e Kosovës, Lumnije Thaçi se bashku me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçin dhe djalin e tyre Endriti, kanë k
Haradinaj-Lavrovit: E kam kryer obligimin ndaj Tribunalit të Hagës Ramush Haradianj nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka reaguar për deklaratën e Ministrit të jashtëm r
Haxhinjtë pëmbushën obligimin e "gjuajtes së shejtanit me gurë" (FOTO LAJM) Më shumë se dy milionë mysliman nga mbarë bota gjenden në vendin e shenjtë mysliman Mekë për të kryer obligimin e tyre f
Pacolli votoi i shoqëruar nga dy fëmijët (FOTO-LAJM) Bengjet Pacolli, kryetar i Aleancës Kosova e Re votoi sot rreth orës 10:00 në Shkollën Fillore në Hajvali. Pas votimit
Nëse sot votohet mirë, dita të mira na presin Edhe Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga kryen obligimin e saj per te votuar. Pasi hodhi votën e saj, presidentja tha