999 rezultate për

oblak

Atletico Madrid futet si lider në Vitin e Ri, Suarez dhe Oblak luftojnë për çmime personale Viti 2020 më në fund po mbylljet, ndërsa Atletico Madrid po bëhet gati ta pres Vitin e Ri në krye të tabelës së La Liga.
Messi i dërgoi birra pas golave, Oblak ka dy fjalë për të Leo Messi ka arritur ta thyej rekordin e Peles si golashënuesi më i mirë i vetëm një klubi. "Jashtëtokësori", arriti
Oblak thur elozhe për Leo Messin: Asnjëherë nuk mund ta parashikosh lëvizjen e tij Portieri i Atletico Madridit, Jan Oblak ka lavdëruar yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Slloveni është në vitin e shta
Oblak largohet nga Atletico? Ky pritet të jetë klubi i ri Jan Oblak mund të largohet nga Atletico Madrid, pas përfundimit të këtij sezoni. Portieri i Atletico Madrid, Jan Obla
Reali fiton derbin, mposht pastër Atleticon (VIDEO) Sonte u luajt derbi i qytetit të Madridit ndërmjet Real Madrid dhe Atletico Madrid, në kuadër të xhiros së 13-të të La L
Super portier, Oblak thyen rekord në La Liga Oblak bëri historinë duke arritur të mbajë 100 porta të paprekura në vetëm 182 ndeshje. Slloveni mposhti rekordin e v
Simeone nuk i kursen elozhet për Oblak: Është "Messi" i Atleticos Liverpooli ja doli të kualifikonte për në fazën tjetër të Champions duke mposhtur kampionët në fuqi. Spanjollët hasën
Messi thyen i vetëm Atleticon dhe ngjit në krye Barcelonën (VIDEO) Barcelona arriti të dilte triumfuese nga ndeshja e javës së 15-të në La Liga, në fushën e Atletico Madrid. Katalanasi
Bllokohet rinovimi me De Gean, Manchester United synon Oblak Jan Oblak do të jetë objketivi kryesor për portën e Manchester United. Gazeta "Metro" shkruan se Djajtë e Kuq po b
Oblak nuk pranon klauzolën "200" milion euro nga Atletico Madrid Jan Oblak dhe Atletico Madrid do të vazhdojnë bashkë. Siç ka bërë të ditur "AS", ylli i "Colchoneros" do të rinovojë
Jan Oblak pranë rinovimit, kush e do duhet të paguajë 200 milion euro Jan Oblak do të jetë portieri i Atletico Madridit për shumë vite. Klubi spanjoll është duke negociuar rinovimin dhe
Oblak pranë rinovimit me Atletico Madrid Jan Oblak do të vijojë të jetë një lojtar i Atletico Madrid deri në vitin 2022, tashmë që marrëveshja mbi rinovimin e k
Predhë e Ronaldos, super pritje Oblak U mbyll në barazim pa gola pjesa e parë mes Atletiko Madrid dhe Juventus. Por ajo goditje e CR7 nga goditja e dënimit
Jan Oblak i gatshëm të rinovoj kontratën me Atletico Madrid Jan Oblak duket se është i gatshëm që të vazhdojë kontratën e tij me skuadrën e Aletico Madrid. Emri i Oblak është li
Oblak: Dua të rinovoj me Atleticon Pas fitores ndaj Rayo Vallecano, ku Atletico Madrid fitoi 1-0 më në gl atë Antonie Greizmann, Jan Oblak foli për të ar
Oblak: Një ditë do të luaj në Premier League Pasi vendosi t’i qëndrojë besnik Atletico Madridit verën e kaluar, portieri Jan Oblak ka treguar se ai e mori këtë vendi
Oblak: Një ditë dua të luaj në Premier League E ardhmja e portierit Jan Oblak tek Atletico Madrid është në dyshim. Ai ka deklaruar se një ditë dëshiron të luajë në Pr
Jan Oblak mendon largimin nga Atletico Madrid Jan Oblak llogaritet si njëri prej portierëve më të mirë në Europë dhe Atletico Madrid rrezikon ta humbasë atë gjatë afa
Jan Oblak, portieri më i mirë në La Liga Jan Oblak është shpallur portieri më i mirë në Spanjë për sezonin 2017/18. Ai mori trofeun Zamora, pasi pranoi 22 go
Jan Oblak në ndjekje të rekordit të Valdesit Jan Oblak ka pranuar katër gola në katër ndeshjet e para të La Liga-s, por portieri slloven është në rrugën e duhur për