999 rezultate për

objektivin

Lewa i pangopur: Fantastik ky çmim, tani mendoj për objektivin e radhës Robert Lewandowski u shpall futbollisti më i mirë në planet për vitin 2020. Bomberi polak fitoi “FIFA Best 2020”, që u a
"Nuk jemi ndërtuar për të fituar Serinë A", Bonera tregon objektivin madhor të Milanit Milani është duke kaluar një moment mjaft të mirë, teksa në fundjavë fituan dhe një ndeshje mjaft të vështirë ndaj Napol
Fonseca zbulon objektivin e Romës për këtë sezon Roma do të luajë takimin e radhës në Serinë A nesër në orën 18:00 përballë Fiorentinës në “Olimpico”, ndërsa trajneri Pa
Rama ironizon PD-në: Nuk e kam harruar objektivin që 120 vota do ua sjell me avion nga Londra Kryeministri Edi Rama tha se shpreson që në pranverën e vitit 2021, aeroporti i Kukësit të jetë operacional. Me përmb
Marotta zbulon publikisht objektivin e janarit Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është objekti
Shaqiri tregon objektivin e madh të Liverpoolit këtë sezon Xherdan Shaqiri ka thënë se është ëndrra e tij është për të ndihmuar Liverpoolin të përfundojë ‘agjërimin’ 30-vjeçar për
Rama flet pas samitit në Londër, tregon objektivin e arritur Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Londër ku po merr pjesë në punimet e samitit të NATO-s. Në një deklaratë
Për objektivin e Interit hyn në garë edhe Man United Nga Anglia nuk vijnë lajme të mira për Interin. Dëshira e madhe e Antonio Contes për merkaton e janarit është Arturo Vid
Letra e lamtumirës së Pochettinos (FOTO LAJM) Ish trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino i është drejtuar tifozëve me një letër të hapur lamtumirëse. Ai
Duka: Kam parë uri te çunat, ju tregoj objektivin tonë Armand Duka ka folur para ndeshjes së Kombëtares kundër Islandës. Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, deklaroi për
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
Reja sqaron listën e Kombëtares dhe shpall objektivin madhor: Të arrijmë në Europian Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, po zhvillon një konferencë për shtyp, ku flet për dy ndeshjet eliminatore të EURO 2020
Francezët vendosin çmimin për objektivin e Milanit Sipas RMC Sport në Francë, Nice ka vendosur një çmim 60 milionë euro për Allan Saint-Maximin. Sulmuesi anësor është
Chiellini zbulon objektivin kryesor të Juventuit për këtë sezon Giorgio Chiellini ka thënë se UEFA Champions League është objektivi kryesor i Juventusit. “Ne jemi të fokusuar vetëm
Uzuni zbulon objektivin madhor Sulmuesi i kuqezinjve, Myrto Uzuni tha në konferencën për shtyp se ëndërron të shënojë një gol dhe se skuadra duhet të t
Gattuso tregon objektivin ndaj Juves Trajneri i skuadrës së Milanit, Gennaro Gattuso ka theksuar se ndaj Juventusit nënshrkuan edhe për një barazim ndërkohë
Allegri kundër Juves, tregon favoritin e Championsit Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Allegri ka theksuar se bardhezinjtë nuk janë skuadra favorite për të fit
Mourinho përcakton objektivin e Manchesterit Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho tha se skuadra e tij do të kap vendin e katër në fundin e dhjeto
Bonuçi befason me objektivin e Juves në Champions Leauge Mbrojtësi i skuadrës së Juventusit, Leonardo Bonuçi ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij. Ai tha se bardhezinjtë ka
Derbi Inter-Milan edhe në merkato, njihuni me objektivin e përbashkët Derbi mes Interit dhe Milanit nuk zhvillohet vetëm në fushën e blertë, por edhe në merkato. Dy gjigandët e kampionatit I