999 rezultate për

objektivat

Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Strakosha: Tani duhen fakte, objektivat janë përcaktuar që në fillim të sezonit Thomas Strakosha, portieri i Lazio-s dhe Shqipërisë, ka folur për "Sky Sport" pas ndeshjes së fituar 2-0 ndaj Udinese-s,
Ruçi takon eurodeputetët: Përmbushim objektivat për integrimin Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka takuar sot 7 eurodeputetët e PE-së që kanë mbërritur prej ditës së djeshme në Shqipëri.
Edon Zhegrova zbulon objektivat për vitin 2019 Edon Zhegrova beson se viti 2019 do të jetë i suksesshëm për të, si në nivelin individual ashtu edhe në atë ekipor. G
Rabiot dhe Ramsey dy objektivat e Juventusit për janarin Juventus është shumë vigjilente për merkaton e janarit por po studion strategjitë për merkaton e verës së ardhshme ku
Maldini zbulon objektivat sezonal të Milanit Legjenda e skuadrës së Milanit, Paolo Maldini ka bërë të ditur se objektivi kryesor i kuqezinjve është vendi i katër në
Objektivat e Juventusit në merkato për vitin 2020 Skuadra e Juventusit është duke menduar për të nënshkruar me trey je të futbollit botëror në vitin 2020. Bëhet fjalë për
Reali nis sulmin frontal për tre mbrojtësat Skuadra e Real Madrid po kërkon të investojë në repartin e mbrojtjes. Edhe pse ky repart është në dorë të sigurtë, drejt
Ministri izrealit: Jemi gati të godasim Iranin Ministri izraelit i Mbrojtjes, Avigdor Liberman, tha se vendi i tij është përgatitur të sulmojë objektivat e Iranit jash
Tare tregon objektivat e Lazios: Kemi skuadër për Champions Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare së fundmi ka treguar se skuadra që ai bënë pjesë është në një formë shumë të mirë d
Maldini përcakton objektivat e Milanit Ish-kapiteni, legjendar i Milanit, Paolo Maldini ka qenë i pranishëm në konferencën për shtyp ku AC Milan ka prezantuar
Për çfarë është duke u përgatitur ZëvendësKryeministrja Mesi në Amerikë? Për çfarë është duke u përgatitur ZëvendësKryeministrja Mesi në Amerikë? Në një foto të postuar në rrjetin e saj soci
Mirabelli flet për objektivat e Milanit për sezonin e ardhshëm Sezonin e ardhshëm objektivi kryesor për Milanin do të jetë kualifikimi në Champions League, me drejtorin sportiv Massim
Gattuso e pranon se Milanit të tij po i mbarojnë objektivat Gattuso është i vetdijshëm se Milani ka pak shanse për tu kualifikuar për në Champions League pas brazimit të mbrëmshëm
Salah tregon objektivat madhore në karrierën e tij Mohamed Salah synon të thyejë rekordin e golave të shënuar brenda një sezoni nga legjenda Ian Rush. Uellsiani shënoi
Finale për objektivat e skuadrave, Milan - Napoli formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Milan dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 32-të të Serisë A. Milani do të tentojë p
Pentagoni: 105 raketat goditën objektivat e zgjedhur, mbrojtja siriane u thye (VIDEO) Zëdhënësja e Pentagonit Dana White tha se SHBA dhe aleatët e saj goditën me sukses çdo objektiv në sulmet ajrore në Siri
Del harta, objektivat që do të shkatërrohen nga SHBA-të (FOTO LAJM) Ndërkohë që SHBA, Franca dhe Britania e Madhe janë duke u përgatitur për një sulm të afërt ndaj ushtrisë së regjimit të
Belotti u tregon objektivat klubeve që janë të interesuara pë të Andrea Belotti e ka vendosur. Ao do talrë Torinon pr nëj klub më të madh vetëm nëse atij i garantohet vendi i titullarit
Lika tregon objektivat e mbetura: Vetëm këtë gjë i kam kërkuar ekipit Luftëtari mposhti Kukësin me rezultatin 2-1. Trajneri i gjirokastritëve, Hasan Lika vlerëson lojën e skuadrës dhe për he