999 rezultate për

objektiv

Piatek "sulmon" Ronaldon: Shënova më shumë se ty Sulmuesi Polak Krzysztof Piatek shprehet i lumtur që ka shënuar më shumë se Ronaldo dhe objektivi i tij mbetet Liga e Ka
Bushati: Kemi braktisur objektivën kombëtare, në 30 qershor i japim fjalën shqiptarëve Deputeti i Partisë Socialiste Ditmir Bushati, gjatë fjalës në seancën parlamentare u shpreh se gjendja politike në vend
Basha porosi anëtarëve të Këshillit Kombëtar: Objektivi kryesor, largimi i Ramës Pas vendimit të Presidentit Ilir Meta që shfuqizoi 30 qershorin si ditë për zhvillimin e zgjedhjeve, është mbledhur Kësh
Duka: Kam parë uri te çunat, ju tregoj objektivin tonë Armand Duka ka folur para ndeshjes së Kombëtares kundër Islandës. Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, deklaroi për
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
Giroud: Europa League ishte objektivi i dytë Për Olivier Giroud kjo ishte një ndeshje e veçantë ndaj ish-ekipit. Pas ndeshjes, kjo është deklarata e tij. "Ishte
Reja sqaron listën e Kombëtares dhe shpall objektivin madhor: Të arrijmë në Europian Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, po zhvillon një konferencë për shtyp, ku flet për dy ndeshjet eliminatore të EURO 2020
Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Kush ishte objektivi i atentatit në Vlorë Të shtënat me armë në zonën e Lungomares pak minuta më parë kanë shkaktuar panik tek banorët e zonës. Ngjarja ndodhi në
Robben pas rikthimit në fushë: E dashuroj futbollin, nuk tërhiqem Arjen Robben u rikthye në fushë ps 56 muajsh mungesë duke luajtur disa minuta në ndeshjen ndaj Hanoverit ku Bayern Munic
Ylli i PSG-së objektivi i Juventusit Në sfidën për të triumfuar në Champions League, skuadra e Juventusit po piketon disa yje për të përforëcuar grupin aktua
Fleckenstein: Objektivi jonë është hapja e negociatave Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, eurodeputeti Knut Fleckenstein ka qenë pjesë e takimit të zhvilluar s
Francezët vendosin çmimin për objektivin e Milanit Sipas RMC Sport në Francë, Nice ka vendosur një çmim 60 milionë euro për Allan Saint-Maximin. Sulmuesi anësor është
Inzaghi: Kemi arritur një objektiv të madh Trajneri i Lazio-s, Simone Inzaghi, ka folur për "Rai Sport" në përfundim të fitores së marrë kundër Milan-it në "San Si
Zidane: La Liga është objektivi jonë kryesor sezonin e ardhshëm Zinedine Zidane e ka bërë të qartë se Real Madridi synon sukses në La Liga sezonin e ardhshëm dhe jo në Ligën e Kampionë
Juventusi kërkon të rinovojë mbrojtjen, ylli i Bayernit objektivi kryesor Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventusit po planifikon që të sjellë në Torino një mbrojtës të kalibrit botëror për
Shpërthim i fuqishëm me tritol në Fushë-Krujë, kush ishte objektivi Një eksploziv ka shpërthyer në një mobileri në Fushë-Krujë në mesnatë rreth orës 23:55. Sipas policisë, mobileria është
Strakosha: Tani duhen fakte, objektivat janë përcaktuar që në fillim të sezonit Thomas Strakosha, portieri i Lazio-s dhe Shqipërisë, ka folur për "Sky Sport" pas ndeshjes së fituar 2-0 ndaj Udinese-s,
Edoardo Reja: Objektivi kryesor është kualifikimi në Euro 2020 Trajneri i ri i Kombëtares, Edi Reja ka premtuar se objektivi i tij është kualifikimi i Shqipërisë në Kampionatin Europi
Ahmataj: Objektivi është të dalim nga zona e ftohtë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar fitoren 1-0 të marrë kundër Laçi-t. "Ka qenë një ndeshje e vështi