999 rezultate për

objektin

Matteo Salvini poston foto, në zyrë mban objektin shqiptar që do na bëjë krenar Kreu i partisë së ekstremit të djathtë në Itali,LEGA NORD Matteo Salvini ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto nga sht
Sherr i madh mes të dënuarve shqiptarë e pakistanezë në burgjet greke, 13 të lënduar Një sherr i madh u raportua të ketë ndodhur mes të burgosurve shqiptarë dhe pakistanezë në Greqi. Pas përhapjes me s
Dalin nesër para gjykatës 9 të arrestuarit për viktimat e tërmetit Gjykata e Durrësit pritet të gjykojë nesër 9 personat e arrestuar për shkak të tërmetit të 26 nëntorit. Paulin Cera ë
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
Kameramanit i bie të fiktë, rrëzon objektin dhe i ndërpret intervistën Bashës (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën pol
Vdekja e të riut, ky është dënimi për të dyshuarit Prokuroria Themelore në Mitrovicë, Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Mitrovicë caktim
Policia bllokon ambjentet e televizionit, protestuesit refuzojnë të largohen Policia e Serbisë ka bllokuar njërën hyrje të Televizionit Publik të Serbisë RTS, ku një numër i madh protestuesish po p
Ministri i brendshëm i Serbisë u kërkon protestuesve të largohen nga ambjentet e televizonit Ministri i Brendshëm i Serbisë, Stefanoviq ju ka bërë thirrje protestuesve që ta lirojnë objektin e televizionit publik
E FUNDIT/ Protestuesit serbë pushtojnë zyrat e televizionit shtetëror Një numër i madh i protestuesve kundër qeverisë serbe, kanë hyrë në objektin e Televizionit Publik të Serbisë pasi që ja
Gruaja jeton ditë të tëra me objektin e tmerrshëm në fyt (FOTO LAJM) Kishte dhimbje, por as mjekët nuk e kuptuan se çfarë kishte. Një grua jetoi me një tabletë plastike ilaçi në fyt për 17
Mesfushori i Milanit tregon objektin e Milanit për këtë sezon Franck Kessie është rikthyer dje në stërvitje së bashku me pjesën tjetër të grupit, pasi të dielën kishte marrë një leje
Ganiu shpërndan një njoftim të rëndësishëm për qytetarët e Çairit Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu nëpërmjet një video të shpërndarë në rrjetin social “Facebook” ka njoftuar se
Vrasje e rëndë në Kërçovë Pronari i objektit hotelierik “Gurman” në Kërçovë dje pasdite është gjetur i vdekur në objektin e tij. Siç kumtoi MPB
Nuk ishte dron, por UFO! Plas konspiracioni për objektin që bllokoi aeroportin britanik për 36 orë (VIDEO) Autoritetet britanike ndaluan fluturimet për 36 orë në aeroportin e dytë më të madh të vendit, Gatëick pasi siç u raport
"Ecte me shpejtësi marramendëse", pilotët raportojnë objektin misterioz në qiell Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në ajër me datë 9 nëntor. Një pilot i British Airways gjatë një fluturimi në Lond
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
David Trezeguet tregon objektin primar të Juventusit për këtë sezon Legjenda e Juventusit, David Trezeguet beson se ish klubi i tij do të bëj gjithçka për ta fituar Champions Leagues dhe ë
Si të veproni kur fëmijës i ka hyrë një trup i huaj në vesh Nëse nuk reagoni me kohë, trupi i huaj në vesh mund të shkaktojë dhembje, infeksion dhe humbje të të dëgjuarit. Të rr
Arrestohen 13 femra në dy objekte hotelerie në Gostivar Mbrëmë rreth orësh 23:05 shërbyesit e Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë – Stacioni i Gostivarit, kanë zbatuar kontr
Miratohet leja për një tjetër kullë 21-katëshe në mes të Tiranës Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar në mbledhjen e së mërkurës një leje ndërtimi për një kullë 21 kate mbi tokë d