999 rezultate për

objekti

Objekti i mistershëm që ngriti polemika në rrjet (VIDEO) Pamjet e një objekti misterioz në qiell në Australi janë bërë virale në internet. Një banore në Gold Coast vuri re objek
Rrahmani: Titulli? Të shohim, mendojmë për një vend në katërshe Amir Rrahmani, titullar në sfidën që Napoli e fitoi ndaj Empolit në Kupën e Italisë, foli pas takimit për Rai-n, duke th
Zbulohet objektivi kryesor në merkaton e Realit Real Madrid dëshiron të bëjë “Shopping” tek skuadra e Tottenhamit. Agjencia e lajmeve, “OKDiario”, raporton se madril
Eriksen nuk është në objektivat e PSG-së PSG ka informuar Interin se nuk kanë interesim për mesfushorin Christian Eriksen. Danezi kaloi të “Parisienët” para 1
E konfirmon Pirlo, Giroud në objektivat e klubit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur pas fitores 4-1 te cilën e arriti Juve kundër Udinese në kuadër të xiros së
Tritol objektit në ndërtim, arrestohet 21 vjeçari në Lezhë Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 21 vjeçar i cili akuzohet si autori i dyshuar për vendosjen e një sasie lënde pla
Lewa i pangopur: Fantastik ky çmim, tani mendoj për objektivin e radhës Robert Lewandowski u shpall futbollisti më i mirë në planet për vitin 2020. Bomberi polak fitoi “FIFA Best 2020”, që u a
Shpërthim me tritol në Shëngjin, hidhet në erë objekti në ndërtim Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmë pak pas mesnate në Shëngjin. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 00:10, në ven
Kërcet kallashnikovi në Elbasan Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më parë në Elbasan. Të shtënat, nga një armë e dyshuar si kallashnikov kanë nd
Conference League, bojkoti i Superiores dhe objektivat: Duka i thotë të gjitha (VIDEO) Armand Duka, kreu i FSHF-së, pasi Shqipëria fitoi të drejtën për organizimin e finales së Conference League në maj të vi
Zhduket objekti misterioz në Utah për të cilin fliste e gjithë bota Një monolit misterioz metalik i zbuluar javën e kaluar në shkretëtirë në shtetin amerikan të Utah është zhdukur, thonë z
"Nuk jemi ndërtuar për të fituar Serinë A", Bonera tregon objektivin madhor të Milanit Milani është duke kaluar një moment mjaft të mirë, teksa në fundjavë fituan dhe një ndeshje mjaft të vështirë ndaj Napol
Kush është biznesmeni nga Tirana që iu vendos eksploziv në Lezhë Mbrëmjen djeshme, rreth orës 20:45 i është vendosur eksploziv një pallati në ndërtim në Lezhë. Sipas policisë, lënda
Shpërthen eksplozivi në një ndërtesë në Lezhë, dyshimet e para Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Sipas policisë, lënda plasëse i është vendosur një ob
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Perez i ka të qartë dy objektivat e mëdha të merkatos Real Madrid do të përpiqet të nënshkruajë me Erling Haaland dhe Eduardo Camavinga gjatë merkatos së janarit, raporton RT
Milani mendon për pasuesin e Ibrahimovic, zbulohet objektivi Zlatan Ibrahimoviç është një siguri në fushë dhe në dhomat e zhveshjes, pasi po përjeton një rini të dytë me fanellën e
Zbulohen objektivat e Barcelonës për merkaton e janarit, Depay mbetet aty Pavarësisht situatës së krijuar pas largimit të presidentit Bartomeu, drejtuesit e rinj të klubit katalanas po punojnë p
Fonseca zbulon objektivin e Romës për këtë sezon Roma do të luajë takimin e radhës në Serinë A nesër në orën 18:00 përballë Fiorentinës në “Olimpico”, ndërsa trajneri Pa
Upamecano, objektivi kryesor i Manchester United Manchester United kërkon të sistemojë mbrojtjen me një emër të rëndësishëm si Dayot Upamecano. 24-vjeçari francez po shk